Ne Rrugen Hoxha Tahsim, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Investim!!! - 56m2

Pjesërisht e mobiluar

117,000€

114,000€

  • Rruga Hoxha Tahsim
  • 1766
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFFS196577 - Ne Kryqezimin e Rruges Hoxha Tasim Me Rrugen Bardhyl, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati pese katesh pa ashensor. Apartamenti eshte i sapo rinovuar qe nga parketi, patimini, instalimet elektrike & hidraulik dhe ka orientim Veri-Perendim. Apartamenti ka siperfaqe 56m² dhe organizohet si me poshte: korridori shperndares, salloni ku kemi kendin e gatimit dhe ambientin e ndenjies se bashku, dhome gjumi matrimoniale me dalje ne ballkon, dhome gjumi femijesh dhe tualeti. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje mundesi shume e mire per investim ku kerkesat per qira jane ne vlere te konsiderueshme, ka prane linje urbane po dhe akses levizje drejt Qendres, Unazes dhe Rruges se Porcelanit. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin +355 67 403 2997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 56m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona 9 Katshet - Pazari i Ri - Shkolla e Kuqe - ATSH - Ministria e Jashtme
Rruga Rruga Hoxha Tahsim
Viti i ndërtimit 1989
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Perendim Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

111,000€

120,000€

Okazion Kleringu! Tek Fusha Aviacionit, Shitet Apartame... - 96m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Beniamin Kruta

Okazion Kleringu! Tek Fusha e Aviacionit, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt Dhe Orientim Perfekt !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 ba...

E RE
110,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Nga Mali I Daj... - 90m2
Fresk - Linze - Dajt - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Ne Rrugen "Muhamet Deliu" prane Supermarket Spar 2 Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Nga Mali I Dajtit. Apartamenti me siperfaqe bruto 89.8 m2,...

E RE
123,000€
Tek Ish Fusha E Aviacionit, Shitet Apartament 2+1 Me Or... - 72m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Grigor Gjirokastriti

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te mireadministruar me ashens...