Ne Vlore, Shitet Super Apartament 2+1+2 Totalisht I Investuar, Ne Ndertim Te Ri!!! - 129m2

E mobiluar
155,000€

  • Rruga Liria
  • 185
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFFS196563 - Ne Vlore, Prane Sheshit te Flamurit, Shitet Super Apartament 2+1+2 Totalisht I Investuar, Ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e katert banim te nje pallati te ri me ashensor ndertim i vitit 2020. Apartamenti ka siperfaqe bruto 128.63 m² nga te cilat siperfaqe neto 107.47 m², siperfaqe ballkoni 10.21 m², siperfaqe e perbashket 12.94 m², me orientim Jug-Lindje. Apartamenti ka organizim si me poshte: korridori shperndares, salloni ku kemi sebashku kendin e gatimit dhe ambientin e ndenjies me dalje ne ballkon, dhome gjumi femijesh, dhome gjumi matrimoniale me dalje ne ballkon dhe tualet te dedikuar me ajrim natyral dhe tualeti qendror. Apartamenti eshte i pabanuar me pare dhe sapo eshte investuar qe nga instalimet elektrike, hidraulike, parketi, patinimi, gipset, tualeti, mobilimi bashkekohor, paisjet elektroshtepiake nga me cilesoret, kondicioner ne cdo ambient. Zona ne te cilen ndodhet ka te gjitha fasilitetet per jetese komode, po ashtu dhe per investim. Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 129m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Vlore
Rruga Rruga Liria
Viti i ndërtimit 2020
Kate Gjithsej 11

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje Fasade Xhami I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
155,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Don Bosko, Tek Twister Rezidence, Shitet Apartament... - 95m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Eshref Frasheri

Ne Don Bosko, Tek Twister Rezidence, Shitet Apartament 2+1+2, Ne Ndertim Te Ri !! Apartamenti me siperfaqe totale 94.49 m2, ndodhet ne katin e 3-te te...

145,000€
Cmim i diskutueshem

153,000€

Tek Ish Parku, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Perfe... - 76m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Ndre Mjeda

Tek Ish Parku, tek Rruga Ndre Mjeda, Shitet Apartament 2+1 me Orientim dhe Vendndodhje Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati...

154,000€
Tek Colonnade Building, Shitet Apartament 2+1+2 Me Plan... - 96m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Tek Colonnade Building, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Te Rregullt !!! Apartamenti disponon siperfaqe totale 96.4m2 dhe neto 79.6m2 dhe ndodhet...