Ne Qender te Tiranes, Shitet Super Apartament 3+1+2 I Mobiluar!!! - 93m2

E mobiluar
209,000€

  • Rruga Ibrahim Rugova
  • 448
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFFS196504 - Fiks ne qender te Tiranes, ne kryqezim te Rruges Ibrahim Rrugova me fillim e Rruges se Kavajes, shitet super apartament 3+1+2 tualete i mobiluar, ne katin 3-te banim te nje pallati ekzistues pa ashensor. Apartamenti ka siperfaqe neto 92.50m² dhe organizohet si me poshte: ne ambientin e gatimit dhe ngrenies te vecuar, ambienti i ndenjies me dalje ne ballkon,dhoma e gjumit matrimoniale me tualet te dedikuar, dhoma e gjumi femijesh dhe tulauleti qendror me ajrim natyral.Apartamenti eshte i investuar totalisht qe nga patimi, instalimet elektrike, parketi, dyert, dritaret, kondicionimi inverter, paisjet elektroshtepiake te markave cilesore, etj. Apartamenti ka orientim nga Perendimi. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka akses perfekt si per banim po ashtu dhe per investim, pasi qerate ne qender jane te konsiderueshme. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 93m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 4
Zona Qender
Rruga Rruga Ibrahim Rugova
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

193,000€

209,000€

Ne Qender, Shitet Ambjent Komercial Ideal Per Investim!... - 40m2
Qender - Rruga Abdi Toptani

Ne Qender te Tiranes, shitet ambient biznesi, mundesi shume e mire Investimi. Ambienti ndodhet ne Qendren e Biznesit -Torre Drini, ne katin zero, open...

568,400€
Te Rezidenca Scanderbeg, Shitet Super Apartament 3+1 Me... - 163m2
Qender - Rruga Reshit Çollaku

Ne Qender te Qytetit tek Residenca Scanderbeg shitet apartament 3+1 me siperfaqe totale 162.4m² dhe siperfaqe neto 135.7m². Apartamenti ndodhet ne kat...

650€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Te Rruga E Kavajes, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2+Post... - 123m2
Qender - Kavaja Street

Te Rruga E Kavajes,Prane Sophie Caffe, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2+Post Parkimi, Pjeserisht I Mobiluar !! Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim...