Cmim Kleringu! Tek Mine Peza Rezidence, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri!!! - 116m2

E pa mobiluar
217,000€

  • Rruga Mine Peza
  • 464
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFFS196489 - Tek "Mine Peza Residence", shitet apartament 2+1+2 tualete dhe 2 ballkone, me Cmim Kleringu ne Faze Suvatimi. Apartamenti ka siperfaqe bruto 116 m² dhe siperfaqe neto 96 m², ndodhet ne katin e 3-te banim, te nje nder godinave multifunksionale me terheqese dhe cilesore qe po ndertohen aktualisht ne Tirane nga Nova Construction. Aparatmenti organizohet si me poshte; koridori shperndares, salloni ku kemi ambient ndenjie dhe gatimi sebashku me dalje ne ballkon, dhome gjumi femijesh,dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar dhe dalje ne ballkon te dyja dhomat dhe tualeti qendror. Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe orientim Jug-Lindje. Rezidenca ne dy katet e para do jete ne formatin e nje qendre tregtare dhe ky apartament mund te sherbeje si mundesi e mire per investim, duke pare destinacionin e godines. Objekti do te kete edhe 3 kate parkim. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 116m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Mine peza
Rruga Rruga Mine Peza
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 13

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Më shumë se një Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Lindje Fasade Xhami Orientimi Jug

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
225,000€
Prane Ish-Shushices,Tek Stadiumi Dinamo, Shitet Apartam... - 95m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Margarita Tutulani

Prane ish-Shushices, tek Stadiumi Dinamo shitet apartament 2+1 me gatim te vecuar. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues me ori...

E RE
210,000€
Prane Shkolles Baletit, Shitet Apartament 2+1+Post Park... - 102m2
Shkolla e Baletit - Rruga Zonja Curre

Prane Shkolles Baletit, Shitet Apartament 2+1+Post Parkimi, Me Orientim Dhe Planimetri Perfekte !! Apartamenti ndodhet ne katin e tete banim te nje nd...

226,000€
Cmim i diskutueshem
Tek "Lion Residences 2", Shitet Apartament 2+1, Me Orie... - 113m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, tek "Lion Residences 2", shitet super apartament 2+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e katert banim te nje kompleksi te ri ne...