Ne Fresk, Shitet Super Papafingo Totalisht I Mobiluar!!! - 169m2

E mobiluar

138,000€

128,000€

  • Rruga Muhamet Deliu
  • 1642
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFFS196463 - Ne Fresk, ne Rrugen Muhamet Deliu, shitet papafingo me pamje te lire. Apartamenti ne strukture ka qene 2+1 me verande por eshte pershatur ne 1+1 me siperfaqe te madhe. Apartamenti ka siperfaqe bruto 92.30 m/2 ,neto 80.30 m², siperfaqe verande 76.50 m², me orientim Jug-Perendim. Apartamenti ka organizim si me poshte: salloni ku kemi ambient gatimi, ngrenie, ndenjie me dalje ne verande, dhome gjumi matrimoniale dhe tualeti me ajrim natyral. Apartamenti eshte investuar qe nga muret patimi, instalimet elektrike, pllakat, pjesa e verandes anash me xham termik, tenda me pult dhe sensor kundra eres se forte, vetratat triplex, paisjet elektroshtepiake te markave cilesore. Zona ne cilen ndodhet apartamenti eshte e qete, ka akses levizje me linje urbane, ka te gjitha fasilitetet per jetese komode. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor dhe te gjitha siperfaqet jane te pasqyruara ne kartele pasurie. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktini ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 169m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 6
Zona Fresk - Linze - Dajt
Rruga Rruga Muhamet Deliu
Viti i ndërtimit 2016
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor I sapo investuar Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Papafingo Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
145,000€
Ne Gjirin E Lalzit, Ne Kompleksin Rezidencial Porto Lal... - 65m2
Gjiri i Lalzit - Hamallaj

Ne Gjirin e Lalzit, Ne Kompleksin Rezidencial Porto Lalzi, Shitet Super Apartament 1+1 Vetem 1 Minute Larg Detit. Apartamenti ndodhet ne njeren nga go...

E RE
142,500€
Cmim i diskutueshem
Tek Emerald Center, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri... - 79m2
Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj - Rruga 5 Maji

Tek Emerald Center Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin e peste te rezidences Emerald Center ideuar per te qe...

E RE
130,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Ish Parkut, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te R... - 69m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Ndre Mjeda

Prane Ish Parkut, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministru...