Prane Spitalit Amerikan 2, Shitet Ambient Biznesi Ne Ndertim Te 2022!!! - 140m2

E pa mobiluar
73,000€

  • Rruga Selaudin Zorba
  • 496

Përshkrimi i pronës

REFFS196397 - Ne Rrugen e Dibres, prane Spitalit Amerikan 2 shitet ambient ne katin -2 me siperfaqe bruto 140 m2 te nje pallati te ri, ndertim i vitit 2022. Ambienti eshte openspace, me lartesi 3 metra, me grile te mbyllur me gjeresi 4.50 metra, me sistem sigurie 24h. Ambienti mund te shfrytezohet per magazine pasi ashtu ka funksionuar, duke patur prane dhe Tregun Industrial, por eshte i pershtatshem dhe per 4 poste parkimi. Ambienti disponon certifikate pronesie. Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 140m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 0
Zona Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku
Rruga Rruga Selaudin Zorba
Viti i ndërtimit 2020
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Orientimi Jug Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

67,000€
Prane Komisariatit Nr 4, Shitet Apartament 1+1 I Mobilu... - 53m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - SH61

Prane Komisariatit Nr 4, Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje ndertese 1-kateshe dhe organizohet nga salloni nde...

10,600€ / muaj
Ne Kinostudio, Jepet Me Qira Godine Multifunksionale ! - 1317m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Aleksandër Moisiu

Ne Kinostudio, Jepet Me Qira Godine Multifunksionale ! Godina ndodhet buze rruge dhe organizohet nga 4 kate+1 kate nentoke. Kati nentoke ka nje siperf...

126,600€
Cmim i diskutueshem
Tek Oxhaku, Tek Kompleksi "Asl", Shitet Ambjent Komerci... - 42m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Tek Kompleksi ASL, tek zona e Oxhakut, Shitet Ambjent Komercial, me Fasade Xhami Per Aktivitete Te Ndryshme Tregtare!!! Ambienti Tregtar ndodhet ne ka...