Prane Spitalit Amerikan 2, Shitet Ambient Biznesi Ne Ndertim Te 2022!!! - 140m2

E pa mobiluar
63,000€

  • Rruga Selaudin Zorba
  • 483

Përshkrimi i pronës

REFFS196397 - Ne Rrugen e Dibres, prane Spitalit Amerikan 2 shitet ambient ne katin -2 me siperfaqe bruto 140 m2 te nje pallati te ri, ndertim i vitit 2022. Ambienti eshte openspace, me lartesi 3 metra, me grile te mbyllur me gjeresi 4.50 metra, me sistem sigurie 24h. Ambienti mund te shfrytezohet per magazine pasi ashtu ka funksionuar, duke patur prane dhe Tregun Industrial, por eshte i pershtatshem dhe per 4 poste parkimi. Ambienti disponon certifikate pronesie. Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 140m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 0
Zona Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku
Rruga Rruga Selaudin Zorba
Viti i ndërtimit 2020
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
63,000€
Tek Mine Pine Peza, Prane Prokurorise, Shitet Njesi Biz... - 18m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Tek Mine Pine Peza, prane Prokurorise, Shitet Njesi Biznesi Ideal Per Investim!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 8 katesh dhe ka nje siper...

E RE
73,000€
Ne Rrugen E Dibres, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira T... - 52m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga e Dibrës

Ne Rrugen e Dibres, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues te mireadministruar d...

126,600€
Cmim i diskutueshem
Tek Oxhaku, Tek Kompleksi "Asl", Shitet Ambjent Komerci... - 42m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Tek Kompleksi ASL, tek zona e Oxhakut, Shitet Ambjent Komercial, me Fasade Xhami Per Aktivitete Te Ndryshme Tregtare!!! Ambienti Tregtar ndodhet ne ka...