Ne Bllok, Shitet Apartament 3+1+2 I Konvertueshem Ne 2 Apartamente!!! - 165m2

E pa mobiluar
381,000€

  • Rruga Pjetër Bogdani
  • 317
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFFS196396 - Ne Bllok,ne Rrugen Pjeter Bogdani shitet apartament 3+1+2 tualete dhe gatim te vecuar.Apartamenti ka siperfaqe bruto 165.47 m/2 siperfaqe neto 156.34 m/2 ,me orientim Veri- Perendim ,i cili ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati tetekatesh me ashensor ndertim i vitit 2006.Apartamenti ka organizim si me poshte; koridori,salloni,ambiet ndenjie,gatimin te vecuar,koridor ku organizohet 3 dhomat e gjumit dhe 2 tualete dhe nje balkon.Zona ne te cilen ndohet ka vendodhje perfekte per investim pasi mund riorganizohet ne 2 apartamente,po ashtu dhe per banim pasi ka te gjitha fasilitet per jetese komode.Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor.Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 165m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 6
Zona Blloku
Rruga Rruga Pjetër Bogdani
Viti i ndërtimit 2006
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Perendim Orientimi Veri Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

1,600€ / muaj
Tek Lsi-Ia Prane Market Xhangolli, Jepet Me Qira Aparta... - 220m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Tek LSI-ia Prane Market Xhangolli, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Me Verande Dhe Nje Post Parkimi, Ideale Per Zyra Ose Banim. Apartamenti ndodhet ne...

385,000€
Tek "Sunrise Rezidence", Shitet Super Apartament 3+1+2,... - 171m2
TEG - Rruga Vilave

Tek "Sunrise Rezidence", Shitet Super Apartament 3+1+2, Totalisht I Investuar, Me 2 Poste Parkimi!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje prej go...

800€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Ambjent Per Biznes !! - 106m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Ne zonen e Bllokut, prane sheshit Willson jepet me qira apartament i cili shfrytezohet si ambjent biznesi me siperfaqe neto 106m². Apartamenti ndodhet...