Ne Qender, Shitet Ambjent Komercial Ideal Per Investim!!! - 45m2

E pa mobiluar

209,000€

200,000€

  • Rruga Abdi Toptani
  • 493

Përshkrimi i pronës

REFFS196382 - Ne Qender te Tiranes, shitet ambient biznesi, mundesi shume e mire Investimi. Ambienti ndodhet ne Qendren e Biznesit -Torre Drini, ne katin zero, openspace me siperfaqe 45 m2. Per shkak te vendndodhjes perfekte eshte mundesia te shfrytezohet per tipologji te ndryshme biznesi, zyra ligjore, kontabiliteti, studio grafike, dyqan, agjensi udhetimi, etj. Aktualisht, ambienti eshte i dhene me qira. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 45m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Rruga Rruga Abdi Toptani
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 11

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Ashensor Orientimi Veri Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

215,000€
Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Super Apartament 2+1+2... - 108m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Mahmut Fortuzi

Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Super Apartament 2+1+2 I Sapo Investuar, Dhe Me Mundesi Shfrytezimi Dhe Tarracen !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 10...

219,000€
Tek Kodra E Diellit, Prane Fondacionit Eleonora, Shitet... - 219m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Vorbsi

Tek Kodra E Diellit, Prane Fondacionit Eleonora, Shitet Dyqan Me Cmim 1000 E/m2. Ambienti ndodhet ne katin 0 me siperfaqe totale 218.9m2 nga ku 127.4...

205,000€
Cmim i diskutueshem

210,000€

Afer Kryqezimit Te Vasil Shantos, Shitet Dyqan, Buze Rr... - 26m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Muhamet Gjollesha

Ne nje nga zonat me dinamike te qytetit, ndermjet shkolles Vasil Shanto dhe 21 Dhjetorit, ne rrugen Muhamet Gjollesha, buze rruge, shitet Ambjent Kome...