Ne Sarande, Shitet Vile Dy Kateshe Ideale Per Investim !!! - 296m2

E pa mobiluar
250,000€

  • Rruga Adem Sheme
  • 232

Përshkrimi i pronës

REFFS196366 - Ne Sarande, ne Rrugen Adem Sheme shitet vile dy kateshe per investim me siperfaqe tualli 296 m², siperfaqe ndertimore kati pare 110m² dhe kati dyte 154m², ndertim i vitit 2016. Ndertesa eshte lene e pa perfunduar si ne foto, por eshte mundesia dhe per nje kat me shume pasi eshte e lehtesisht e realizueshme ne pjesen e verandes. Organizimi i viles eshte me oborr para, kati pare ka koridorin shperndares, ku kemi sallonin me gatim te vecuar, tre dhoma gjumi dhe nje tualet me ajrim natyral, vazhdojme me shkalle te brendshme ku kemi katin e dyte me korridor shperndares, salloni me gatim te vecuar dhe ballkon, tre dhoma gjumi secila me ballkon me vehte dhe tualeti me ajrim natyral, kemi shkallet per dalje ne verande e cila eshte me pamje te lire dhe orientim Veri-Lindhe dhe Jug Perendim. Zona ne te cilen ndodhet vila eshte mjaft e qete dhe ofron te gjitha fasilitetet si per banim po ashtu dhe per investim pasi mund te shfrytezohet ashtu sic eshte ose te ndahet dhe ne kate me vete. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 296m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 2
Zona Saranda
Rruga Rruga Adem Sheme
Viti i ndërtimit 2016
Kate Gjithsej 2

Tipare

Hipotekë Më shumë se një Ballkon Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

255,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Sauk, Shitet Shtepi 4 Kate Me Pamje Fantastike !! - 320m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Ligor Lubonja

Ne Kodrat e Saukut, mbrapa Restorant Xibraku, ne super pozicion, shitet nje shpi kater kateshe. Shtepia shtrihet ne truall 97m² me gjurme ndertimi rre...