Tek Rruga Dibres, Shitet Ambient Komercial Ne Ndertim Te Ri !!! - 119m2

E pa mobiluar
200,000€

  • Rruga e Dibrës
  • 251

Përshkrimi i pronës

REFFS196278 - Ne rrugen e Dibres, prane Spitalit Nene Tereza, Shitet Ambient Komercial oOpenspace me siperfaqe bruto 118.52 , siperfaqe neto 115.07 m/2 m2 dhe me lartesi 5.20 m, e cila e ben te mundur te behet dhe ndarje me 2 kate te ambientit per tu shfytezuar maksimalisht. Ambienti eshte ne ndertim te vitit 2021, me fasade xhami ne tre kende ku mund te behet lehtesisht brandimi per reklamin te biznesit. Ambienti eshte i pershatshem per Bar, Restorant apo per tipologji te ndryshme biznese. Aktualisht ambienti eshte i dhene me qira ne vleren 600Euro/Muaj dhe funksion si Mini -Market . Ky ambient eshte ideal per te gjithe bleresit te cilet kerkojne blerjen e nje pasurire te paluajtshme e cila te jepet lehtesisht me qira. Kontrata e qirase aktualisht eshte me nje afat 5 vjecar. Zona ne cilen ndodhet per merr nje zhvillim kohet e fundit vetem me ndertime te reja. Ambienti ka orientim Jug-Lindje gjithashtu prona disponon dokumentacion te hipotekor.Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 119m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 0
Zona Spitali Nene Tereza
Rruga Rruga e Dibrës
Viti i ndërtimit 2021
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë I sapo investuar Hapesire Parkimi I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

210,000€
Te Spring Residence, Ne Vasil Shanto, Shitet Super Njes... - 52m2
Vasil Shanto - Bulevardi Gjergj Fishta

Te Spring Residence, ne Vasil Shanto, shitet super Njesi Biznesi!! Ambjenti eshte openspace dhe ka nje siperfaqe prej 52.5m2 bruto - 48.5m2 neto. Orie...

63,000€
Prane Spitalit Amerikan 2, Shitet Ambient Biznesi Ne N... - 140m2
Spitali Nene Tereza - Rruga Selaudin Zorba

Ne Rrugen e Dibres, prane Spitalit Amerikan 2 shitet ambient ne katin -2 me siperfaqe bruto 140 m2 te nje pallati te ri, ndertim i vitit 2022. Ambient...

200,000€
Tek Shkolla E Baletit, Shitet Njesi Biznesi Ideal Per... - 75m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Tek Shkolla e Baletit, Shitet Njesi Biznesi Ideal Per Investim !!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 8 katesh te mireadministruar dhe ka nj...