Okazion! Prane Medreses, Shitet Ambient Biznesi Me Lokacion Perfekt!!! - 204m2

E mobiluar
200,000€

  • Rruga Riza Cerova
  • 142

Përshkrimi i pronës

REFFS196266 - Tek Medreseja ,ne Rrugen Riza Ceova Shitet Ambient Biznesi ne katin -1 , te nje pallati 6 katesh ndetim i vitit 2003. Ambienti ka siperfaqe reale 204 m/2. Ambienti ka funksionuar si club nate per shume vitesh, eshte i investuar totalisht me te gjithe sistemin e ndricimit, aspirimit, ka izolim akustik, tavonina, karrike, banak, dy ambiente ndihmese, dy tualete dhe hyrja nje ambient me vehte. Meqenese ambienti ndodhet prane Tregut Industrial mund te perdoret si magazine por mund te pershtatet dhe tipe te ndyshme palester, klinik, depo farmaceutike. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 204m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 0
Zona Medrese
Rruga Rruga Riza Cerova
Viti i ndërtimit 2003
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Depo Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

210,000€
Te Spring Residence, Ne Vasil Shanto, Shitet Super Njes... - 52m2
Vasil Shanto - Bulevardi Gjergj Fishta

Te Spring Residence, ne Vasil Shanto, shitet super Njesi Biznesi!! Ambjenti eshte openspace dhe ka nje siperfaqe prej 52.5m2 bruto - 48.5m2 neto. Orie...

200,000€
Prane Medresese, Shitet Super Apartament 2+1+2 Totalish... - 101m2
Medrese - Rruga Ferit Xhajko

Prane Medresese, Shitet Super Apartament 2+1+2 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ndodhet ne katin e 2 banim te nje ndertimi te ri te sapo p...

200,000€
Tek Shkolla E Baletit, Shitet Njesi Biznesi Ideal Per... - 75m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Tek Shkolla e Baletit, Shitet Njesi Biznesi Ideal Per Investim !!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 8 katesh te mireadministruar dhe ka nj...