Tek Mine Peza Rezidence, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Kleringu !!! - 116m2

E pa mobiluar
217,000€

  • Rruga Mine Peza
  • 606
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFFS196196 - Tek "Mine Peza Residence", shitet apartament 2+1+2 tualete dhe 2 ballkone, me Cmim Kleringu ne Faze Suvatimi. Apartamenti ka siperfaqe bruto 116 m² dhe siperfaqe neto 96 m², ndodhet ne katin e 4-te banim, te nje nder godinave multifunksionale me terheqese dhe cilesore qe po ndertohen aktualisht ne Tirane nga Nova Construction. Aparatmenti organizohet si me poshte; koridori shperndares, salloni ku kemi ambient ndenjie dhe gatimi sebashku me dalje ne ballkon, dhome gjumi femijesh,dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar dhe dalje ne ballkon te dyja dhomat dhe tualeti qendror. Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe orientim Veri-Perendim. Rezidenca ne dy katet e para do jete ne formatin e nje qendre tregtare dhe ky apartament mund te sherbeje si mundesi e mire per investim, duke pare destinacionin e godines. Objekti do te kete edhe 3 kate parkim. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 116m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria
Rruga Rruga Mine Peza
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 13

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Më shumë se një Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Perendim Orientimi Veri Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

210,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rrethrrotullimi I Zogut Te Zi, Shitet Super Apartam... - 95m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Dritan Hoxha

Tek rrethrrotullimi i Zogut te Zi, ne nje nga zonat me dinamike ne Tirane, shitet super apartament 2+1, i investuar se fundmi shume mire, duke filluar...

210,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Tregu I Ri Elektrik, Shitet Super Apartament 2+1, I... - 113m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Ali Demi

Tek Tregu i Ri Elektrik, ne rrugen Ali Demi, Shitet Super Apartament 2+1+2 i Investuar Totalisht!!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim ose i tr...

210,000€
Cmim i diskutueshem
Tek 5 Maji, Prane Emerald Center Shitet Apartament 2+1+... - 128m2
Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj - Rruga Hamdi Sulcebe

Tek 5 Maji, Prane Emerald Center Shitet Apartament 2+1+2 I Investuar Totalisht!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati Cilesor te sap...