Prane Shkolles Se Baletit, Shitet Apartament 2+1+2, Ne Ndertim te Ri !!! - 99m2

E pa mobiluar
183,900€

  • Rruga Petro Nini Luarasi
  • 0
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFFS196115 - Prane Shkolles Se Baletit shitet apartament ne ndertim te ri te vitit 2022 ne faze karabina. Apartamenti ka siperfaqe bruto 98.72 m/2, siperfaqe neto 87m/2, ndodhet ne katin e 7 banim, ne ndertim " Banese dhe Sherbime me 1,8,9 dhe 10 kate me 2 kate Parkim". Apartamenti ka organizim si me poshte, korridori shperndares, salloni ku kemi ambiet gatimi dhe ambient ndenje me dalje ne ballkon, korridor ku ndan ambientet e nates dhome gjumi matrimoniale, dhome gjumi femijesh, nje tualet qe sherben per ambientet e nates dhe tualeti qendror me ajrim natyral. Objekti dallohet per cilesine e punimeve ku kemi fasade te ventiluar, vetratat dopio xham, izolim akustik, pajisjet hidraulike te markave cilesore inkaso, sistemi kondicionimit multisplit. Zona ne cilen ndodhet ka akses ne Unazen e Vogel, Rrugen e Elbasanit, Qender si dhe ka disa linja urbane dhe te gjitha fasilitetet per banim dhe investim. Apartamenti ka orientim Jug- Lindje .Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrim 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 99m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 7
Zona Shkolla e Baletit
Rruga Rruga Petro Nini Luarasi
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 10

Tipare

Ashensor Ballkon Tualet me Dritare Orientimi Lindje Orientimi Veri Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

190,000€
Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Apartament 2+1+2, Ne Nd... - 95m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Ne Ndertim te ri prane qendres, rruga e Barrikadave, shitet super apartament 2+1+2 ! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje prej ndertime...

183,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Shkolles Partizani, Shitet Apartament 2+1+2, Me H... - 114m2
Selvia - Rruga Riza Cerova

Prane Shkolles Partizani, Shitet Apartament 2+1+2, Me hapesira Te Bollshme !! Apartamenti me siperfaqe bruto 114 m2 dhe siperfaqe neto 100 m2, ndodhe...

193,000€
Cmim i diskutueshem
Perballe Prokurorise Se Pergjithshme, Shitet Apartament... - 102m2
Qender - Rruga Qemal Stafa

Ne Qender, perballe Prokurorise se Pergjithshme, shitet super Apartament 2+1, me Planimetri Perfekte!! Apartamenti ndodhet ne katin e peste teknik dhe...