Prane Rruges "Dritan Hoxha", Shitet Apartament 1+1, Ne Ndertim Te Ri !!! - 72m2

E pa mobiluar
82,500€

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 802
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFFS196081 - Prane Rruges "Dritan Hoxha", shitet apartament 1+1 ne ndertim te ri te vitit 2022, aktualisht ne faze karabina. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim ne objekt banimi dhe sherbimi 9 dhe 12 kate me 2 kate parkim nentoke, ku cilesia e punimeve eshte e larte, fasada e ventiluar, vetrate e pajisur me dopio xham, izolim akustik, sistemet hidraulike te markave cilesore,sistemi kondicionimit multisplit. Apartamenti ka siperfaqe bruto 71.76 m2 dhe siperfaqe neto 61.33 m2 dhe eshte organizuar si me poshte; korridori, salloni ku ka kend gatimi dhe ndenje se bashku, dhome gjumi matrimoniale me dalje ne ballkon dhe tualeti qendror. Apartamenti ka orientim nga Lindja. Zona ne cilen ndodhet ka marre nje zhvillim kohet e fundit pasi ka prane kompleksin rezidencial "Garden Residence Turdiu" si dhe aksesin ne rrugen kryesore "Dritan Hoxha" ku jane te gjitha linjat urbane si ne drejtim Qendres se Tiranes po ashtu dhe ne aksin tjeter ne drejtim te Terminalit, nje mundesi shume e mire investimi duke patur te gjitha fasilitet per jetese komode. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 72m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 7
Zona Laprake
Rruga Rruga Dritan Hoxha
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 12

Tipare

Ashensor Ballkon Orientimi Lindje Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
87,900€
Prane Tv Klan, Shitet Super Apartament 1+1 Me Pamje Te... - 71m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Prane Tv Klanit, shitet apartament 1+1 ne kompleks te ri ndertim i vitit 2022, ne faze karabina. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te banim dhe te fund...

80,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Yzberisht, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Banim Ose... - 70m2
Yzberisht - Rruga Rexhep Shala

Ne Yzberisht, Shitet Apartament 1+1 Perfekt Per Banim Ose Investim!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim te nje pallatI te ndertuar ne vitin 2014....

78,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Pamje Fantastike!! - 86m2
Dajt - Rruga Muhamet Deliu

Ne Rrugen Muhamet Deliu, shitet apartament 1+1 ne katin e 2 banim te nje pallatI te ndertuar ne vitin 2012. Apartamenti ka siperfaqe totale 86m/2 dhe...