Ne Fresk, Shitet Papafingo 3+1+2, Me Verande Dhe Pamje Spektakolare!! - 333m2

E pa mobiluar
250,000€

  • SH54
  • 495
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFFS196061 - Ne Fresk ,ne Rrugen e Dajtit shitet Papafingo ne katin e peste te nje pallati te ri, ndetim i vitit 2017 me pamje te lire.Apartamenti ka siperfaqe banimi 187.41 m2, siperfaqe te perbashket 15.46 m2 ,siperfaqe te verandes se madhe 231.53 m2, verandes se vogel 44.12 m2. Apartamenti eshte i pabanuar me pare dhe organizohet si me poshte; korridori shperndares, salloni me siperfaqe shume te madhe me gatimin me vete dhe 2 ballkone, dy dhoma gjumi femijesh, dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar, ku te gjitha dhomat kane dalje ne verande, tualeti qendror, ka shkalle te brendshme ku vazhdon dalja per ne veranden e madhe ku ka nje ambient( depo ose dhome teknike) dhe veranda me pamje te lire. Prona ka orientim perfekt Jug-Lindje-Perendim, cka sjell ndricim te plote natyral gjate gjithe dites.Zona ne te cilen ndodhet apartamenti larg zhurmes dhe smogut te jep nje qetesi dhe relaks, duke patur prane dhe shume ambiente clodhese, bare e restorante luksoze, dhe te gjitha fasilitet per jete komode, shkolla, kopshte, farmaci, supermarteke. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone ne kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 333m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 5
Zona Fresk - Linze - Dajt
Rruga SH54
Viti i ndërtimit 2017
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Verandë Ashensor Më shumë se një Ballkon Depo Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Papafingo Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

210,000€
Tek Fresku, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Pamje Fant... - 162m2
Fresk - Linze - Dajt - SH54

Tek Fresku, prane Ana Market, Shitet Apartament 3+1+2 me pamje fantastike. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 6-katesh te mireadmini...

257,500€
Ne Rrugen E Elbasanit, Shitet Apartament 3+1 Me Lokacio... - 101m2
Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik - Rruga Pjeter Budi

Ne Rrugen e Elbasanit, Shitet Apartament 3+1 Me Lokacion dhe Orientim Perfekt!!! Prona eshte e ndare ne apartament 2+1 dhe garsoniere, secila me hyrje...

245,000€
Te Kompleksi Delijorgji, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hap... - 111m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Te Kompleksi Delijorgji, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendi...