Tek Kompleksi Kontakt, Shitet Apartament 2+1, I Mobiluar !!! - 81m2

E mobiluar

126,000€

124,000€

  • Rruga Frosina Plaku
  • 1280
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFFS196037 - Prane 21 Dhjetorit ,tek Kompleksi Kontakt shitet apartament 2+1 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate banim te nje godine 9 kateshe me dy ashensore, ndertim i vitit 2014. Apartamenti ka siperfaqe bruto 81.10 m2 dhe siperfaqe neto 69.30 m2 dhe organizohet si me poshte; salloni sebashku me kend gatimi, ambient ndenje, dhome gjumi femijesh, dhome gjumi matrimoniale, tualet me ajrim natyral dhe nje ballkon i mbyllur qe lidh te dy dhomat e gjumit. Apartamenti ka orientim Veri- Perendim dhe disponon dokumentacion te plote hipotekor. Zona ne te cilen ndodhet ka te gjitha fasilitetet si per banim po ashtu dhe per investim pasi kerkesa per qira ka vlere te konsiderueshme, gjithashtu ka prane kopshte, shkolla, markete si dhe akses ne zonat qendrore. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 81m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 8
Zona 21 Dhjetori
Rruga Rruga Frosina Plaku
Viti i ndërtimit 2014
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Ashensor Tualet me Dritare Orientimi Perendim Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

125,000€
Ne Yzberisht, Shitet Apartament 2+1, Me Post Parkimi Te... - 115m2
Yzberisht - Yzberisht

Ne Yzberisht, tek Eco Market, Shitet Apartament 2+1, Totalisht I Investuar Dhe Me Post Parkmi Te Perfshire Ne Cmim!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 1...

112,000€

120,000€

Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1, Totalisht I Investuar!... - 104m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Ne Rrugen "Muhamet Deliu", Prane Deges Se Thesarit Shitet Super Apartament 2+1, Totalisht I Investuar. Apartamenti me siperfaqe bruto 104 m2...

105,000€
Cmim i diskutueshem
Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Invest... - 85m2
21 Dhjetori - Rruga Kongresi i Lushnjes

Prane 21 Dhjetorit, shitet apartament 2+1 me siperfaqe neto 85 m2 ne katin e 4 te nje pallati 4 katesh ekzistues i mireadministruar, ndertim i vitit 1...