Prane Bulervardit "Gjergj Fishta" , Shitet Apartament 2+1, Ideal Per Investim !!! - 95m2

E pa mobiluar

143,900€

140,000€

  • Bulevardi Gjergj Fishta
  • 1129
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFFS195924 - Ne Bulevardin "Gjergj Fishta", prane Universitet" Mesdhetar" shitet apartament 2+1ne katin e katert banim te nje pallati shtate katesh, ndertim i vitit 2020. Apartamenti ka organizim si me poshte: korridori, salloni ku kemi ambient gatimi dhe ndenje me dalje ne ballkon, dhome gjumi femijesh, dhome gjumi matrimoniale, tualeti me arjrim natyral. Apartamenti ka siperfaqe totale 95.09 m/2 dhe orientim nga Veriu-Perendim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka te gjitha fasilitetet per jetese komode dhe nje mundesi e mire per investim. Prona eshte ne proces hipotekimi. Per nje me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare Real Deal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 95m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona UET
Rruga Bulevardi Gjergj Fishta
Viti i ndërtimit 2020
Kate Gjithsej 7

Tipare

Ashensor Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Veri Orientimi Perendim Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
143,900€
Tek Falcon Residence, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Nderti... - 115m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga e Dibrës

Prane Shkolles se Bashkuar, shitet apartament 2+1+2 ndertimi te vitit 2023 ne faze fillestare, me afat perfundimi 48 muaj. Apartamenti ndodhet ne kat...

E RE
137,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Mozaiku I Tiranes, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesir... - 85m2
Mozaiku i Tiranës - Rruga Mihal Ciko

Tek Mozaiku i Tiranes, Shitet Apartament 2+1 Brenda Unazes Se Vogel!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues pese katesh. Aparta...

147,000€

150,000€

Prane Xhamllikut, Shitet Apartament 2+1+2+Depo Me Plan... - 110m2
Xhamlliku - Rruga Sadik Petrela

Tek Kompleksi ASL-2, ne Xhamllik shitet apartament 2+1+2 tualete + depo ne ndertim te ri me planimetri te rregullt . Apartamenti ndodhet ne katin e 3-...