Prane Spitalit Amerikan 2, Jepet me Qira Super Duplex 1+1, I Sapo Investuar Dhe Totalisht I Mobiluar !! - 36m2

E mobiluar
350€ / muaj

  • Rruga Selaudin Zorba
  • 409
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFFS195881 - Prane Spitalit Amerikan 2, Jepet me Qira Super Duplex 1+1, I Sapo Investuar Dhe Totalisht I Mobiluar!! Duplexi me siperfaqe bruto 36 m2, dhe siperfaqe neto 32 m, ndodhet ne katin e pare me fasade xhami, te nje pallati 7 katesh, ndertim i vitit 2021. Lartesia e duplexit eshte 4.60 m2 dhe kati i dyte ka siperfaqe prej 17 m2. Prona ka kete organizim; korridori, kend gatimi dhe ambient ndenje, dhome gjumi e cila organizohet me shkalle te brendshme dhe tualeti. Duplexi eshte i sapomobiluar me te gjitha pajisjet dhe mobiljet te reja dhe shume cilesore. Eshte i orientuar drejt Perendimit. Vendodhja e duplexit ka te gjitha fasilitetet per jetese komode duke patur prane linje urbane, duke patur Spitalin Nene Tereza, Fakultete Private dhe Institucione te ndryshme. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjendine Imobilare RealDeal me numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 36m2
Statusi
E dhënë me qira
Lloji i Pronës Duplex
Kati 1
Zona Spitali Nene Tereza
Rruga Rruga Selaudin Zorba
Viti i ndërtimit 2021
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë I sapo investuar Orientimi Perendim Fasade Xhami I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

400€ / muaj
Prane Spitalit Amerikan 2, Jepet Me Qira Ambient Biznes... - 140m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Ne Rrugen e Dibres, prane Spitalit Amerikan 2, jepet me qira ambient ne katin -2 me siperfaqe bruto 140 m2 te nje pallati te ri, ndertim i vitit 2022....

400€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Qsut, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Pa Mobiluar... - 80m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibres

Prane QSUT, Rruga E Dibres ,Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Pa Mobiluar !! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati ekzistues 3 katesh. Ap...