Ne Rezidencen"KinoBlock" Shitet Ambient Komercial OpenSpace!!! - 101m2

E pa mobiluar
177,000€

  • Rruga Xhanfize Keko
  • 90

Përshkrimi i pronës

REFFS195622 - Ne Rrugen Xhenfize Keko,ne Rezidencen" KinoBlock",Godine Banimi dhe Sherbimi me 10 kate +2 kate parkim nentoke, shitet ambient komercial me siperfaqe 101 m2 me cmim kleringu 1750 euro per m/2. Ambienti ndodhet ne katin 0,opensapse me fasade xhami,ka dy dalje si ne pjesen brenda ashtu dhe jashte Kompleksit me orientim Veri-Perendim dhe Jug .Rezidenca perbehet nga 5 kulla dhe organizohet me hapesira te gjelberuara, rruge lidhese me ndertimet e reja, gjithashtu prane eshte duke u zhvilluar projekti i Ambienteve te Sherbimit per Qender Shendetsore, Kopesht, Shkolla 9-Vjecare dhe e Mesme e sapo perfunduar. Zona aktualisht eshte ne faze zhvillimi si nga gjithe komplekset e reja qe po ndertohen, por dhe per shkak te unazes se madhe e cila ka filluar punimet dhe i shton vlere dhe akses levizje zones. Ndertimi pritet te perfundoi brenda nje periudhe 2 vjecare. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 101m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan
Rruga Rruga Xhanfize Keko
Viti i ndërtimit 2021
Kate Gjithsej 10

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Orientimi Jug Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

697,500€
Afër Porcelanit, Buze Rruges Kryesore Ne Katin 0, Shite... - 155m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Xhanfize Keko

Super mundesi investimi ne ambient biznesi/dyqan me superlokacion!!!! Pa arritur ne Porcelan, buze rruges kryesore, ne nje kompleks te ri ne fazen pe...

97,000€
Ne Xhamllik, Shitet Ambient Komercial Openspace!!! - 64m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Xhanfize Keko

Ne Zonen e Xhamllikut shitet ambient Biznesi ne katin 0, ne ndertim te Vitit te Ri 2020. Ambienti ka siperfaqe 63.7 m2 , lartesi 3.8m. Ka nje pjese me...

90,000€
Ne Porcelan, Shitet Dyqan Perfekt Per Investim!! - 33m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Kahreman Ylli

Ne Porcelan, Prane Tv Klan Shitet Dyqan Perfekt Per Investim. Dyqani me siperfaqe totale 33 m2, ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri te mireadminis...