Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Verande!!! - 68m2

E mobiluar

700€ / muaj

650€ / muaj

  • Rruga Ylbere Bylykbashi
  • 236
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFFS195585 - Prane 21 Dhjetorit ne Rrugen Ylbere Bylykbashi, jepet me qira apartament 2+1 ne Verande te mbyllur dhe me hyrje te dedikuar. Apartamenti eshte investuar totalisht se fundmi dhe organizohet si me poshte; koridori shperndares ,salloni ,dy dhoma gjumi, tualeti dheveranda. Zona ne cilen ndodhet fiks ne kryqezim te 21-Dhjetori e ben te mundur te jepet lehtesisht me qera, pasi eshte e kerkuar si per qirate ditore po ashtu dhe afat gjate. Apartamenti ka orientim Jug- Lindje. Prona lirohet ne 31 dhjetor. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 68m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona 21 Dhjetori
Rruga Rruga Ylbere Bylykbashi
Viti i ndërtimit 1970
Kate Gjithsej 2

Tipare

Hipotekë I sapo investuar Orientimi Jug Orientimi Lindje Fasade Xhami I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

550€ / muaj

600€ / muaj

Te Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Shu... - 100m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Te Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Shume Hapesire Dhe I Mireinvestuar!! Apartamenti ka nje hapesire totale prej 100 m²,i pozicionuar...

600€ / muaj
Cmim i diskutueshem

650€ / muaj

Tek Selvia, Jepet Me Qira Zyre Me Pamje Fantastike Ne N... - 91m2
Selvia - Rruga Gjon Buzuku

Tek Selvia, Rruga Gjon Buzuku, Jepet Me Qira Zyre Me Pamje Fantastike Ne Ndertim Te Ri!!! Zyra eshte e organizuar ne 3 ambiente pune, 1 tualet dhe 2...

500€ / muaj
Cmim i diskutueshem

600€ / muaj

Ne Yzberisht, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar+P... - 100m2
Yzberisht - Rruga Joklin Persi

Ne Yzberisht, Tek Rruga Joklin Persi, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar+Post Parkimi!!! Apartamenti ndodhet ne katin e tete teknik te nje pallat...