Tek Ish-Parku, Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar !!! - 76m2

E mobiluar
90,000€

  • Rruga Ndre Mjeda
  • 971
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFFS195469 - Tek Ish-Parku ne rrugen Ndre Mjeda ,shitet apartament 2+1 ne katin e 6 te pallati ekzistues pa ashensor.Apartamenti shitet i mobiluar si ne foto dhe ka organizim si me poshte; korridori shperndares, salloni ku kemi kend gatimi dhe ndenjie, dhome gjumi matrimoniale, dhome gjumi femijesh, tualet, ballkon. Apartamenti eshte rinovuar totalisht nga punimet elektrike ,hidraulike ,patinuar bere me sistem kapote nga jashte. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor dhe ka orientim Jug-Perendim. Zona ne te cilen ndodhet ka akses levizje me disa linja urbane,si drejt Unazes se Vogel po ashtu dhe ne Zonen e Pallatit ne Shigjeta gjithashtu ka te gjitha fasilitet per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 76m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 6
Zona Ish Parku
Rruga Rruga Ndre Mjeda
Viti i ndërtimit 1986
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë I sapo investuar I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
85,000€
Ne Ali Dem, Prane Fushes Shitet Apartament 2+1 Me Plani... - 88m2
Ali Demi - Rruga Kont Leopold Bertold

Ne Ali Dem, prane fushes shitet apartament 2+1 me planimetri te rregullt, Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 7 katesh ndertim i 2002 pa a...

E RE
87,300€

89,300€

Perballe Tv Klanit, Shitet Apartament 2+1+2 Me Nje Post... - 102m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Ne rrugen Xhenfize Keko ,ne zonen e Porcelanit shitet apartament 2+1+2 tualete me cmim okazion bashke me 1 post parkimi me cmim extra 12 mije euro ne...

E RE
100,000€
Super Okazion! Tek Kompleksi Mirabella, Shitet Apartame... - 117m2
Spitali Nene Tereza - Rruga Kongresi i Manastirit

Super Okazion! Prane Spitalet Nene Tereza ne "Rezidencen Maribella" ne ndertim te ri te vitit 2022, shitet apartament 2+1 ne katin e 1 banim, me orien...