Ne Rrugen Nacionale Tirane-Dajt, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Mundesi Ideale Investimi !!! - 1800m2

E mobiluar
2,000€ / muaj

  • Dajt
  • 71

Përshkrimi i pronës

REFFS195385 - Ne rrugen Nacionale Tirane-Dajt ne Km 10,larg zhurmes dhe smogut, ne mes gjelberimit dhe ajrit te paster jepet me qira "Flobes Park" i cili ka disa sherbime,Restorat+Bar+Piceri .Ambienti ka siperfare totale 6000 m2 nga te cilat kemi ndertese me dy kate me siperfaqe 300 m2 secili kat, kemi ambiente te shfrytezueshme salla e restorantit me kapacitet 300 persona, bari ku kemi dhe banak veror kapacitet 100 persona, piceri me kapacitet 100 persona. Ambientet jashte jane te pershtarura shume kendshem me hapesira te sistemuara me gjelberim ku ambienti per femije ze nje siperfaqe te konsiderueshme. Investimi i bere nga pronari shkon me shume se 300 mije euro, kjo eshte nje mundesi shume e mire investimi pasi pervec pjeses se qirase mund te konsiderohet dhe shitja e biznesit ne Vleren 120 mije euro.Per me shume informacion dhe detaje mund te kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 1800m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Bar-Restaurant
Kati 1
Zona Fresk - Linze - Dajt
Rruga Dajt
Viti i ndërtimit 2016
Kate Gjithsej 1

Tipare

Pronë Rezidenciale Hapesire Parkimi I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje

Video e pronës

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme