Ne Fillim Te Tregut Elektrik, Jepet Me Qira Ambient Komercial Openspace!!! - 76m2

E pa mobiluar
600€ / muaj

  • Rruga Petro Nini Luarasi
  • 160

Përshkrimi i pronës

REFFS195374 - Ne fillim te Tregut Elektrik jepet me qira ambient comercial me katin 0 te nje pallati te ri 6 katesh ndetim i vitit 2019. Ambienti eshte openspace me fasade xhami ku ka mundesi brandimi,nje depo dhe nje tualet. Ambienti eshte i pajisur me sistem sigurie 24h,kondicionier, linja energjise 3 fazore, linje e ujit e pershtatur me disa dalje per shkak se ambienti ka qene me pare pastrim kimik. Ambienti mund te pershtatet per tipologji te ndryshme biznesi ,zyra ,koncelari, farmaci, qender estetike,etj.Zona ne te cilen ndodhet ka akses si ne Unazen e Vogel edhe ne Rrugen e Elbasanit. Per nje vizite ne prone ne kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 76m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Tregu Elektrik
Rruga Rruga Petro Nini Luarasi
Viti i ndërtimit 2019
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë I sapo investuar I Pa mobiluar Orientimi Perendim Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

45,000€
Prane Tregut Elektrik, Shitet Dyqan Per Investim!! - 34m2
Tregu Elektrik - Rruga Todi Shkurti

Prane Tregut Elektrik, Ne Kompleksin Grand Shitet Dyqan Per Investim!! Dyqani ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri te mireadministruar dhe orga...