Ne Rezidencen Porcelan 1, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri !!! - 107m2

E pa mobiluar

117,000€

111,000€

  • Rruga Xhanfize Keko
  • 2093
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFFS195314 - Perballe Tv Klanit, ne rruge kryesore shitet apartament 2+1 bashke me nje post parkimi me cmim extra 15 mije euro,ne "Rezidencen Porcelan 1"aktualisht ne faze ndertimi karabina.Apartamenti ndodhet ne kompleks banimi dhe sherbimi 7,8 kate dhe 2 kate parkim nentoke. Apartamenti ndodhet ne katim e 6 banim, ka siperfaqe bruto 107 m/2 dhe neto 95 m/2, me orientim Veri-Perendim.Apartamenti organizohet si me poshte; salloni ku kemi ambient ndenjie dhe kend gatimi se bashku me dalje ne ballkon, kemi koridor ku vecohem ambientet e nates , tualeti qendror dhe dy dhoma gjumi.Ndertimi i rezidences dallohet per standarte bashkekohore te nje cilesie te larte ndertimi,ku vlen te permendet termo-izolimi teresor,izolim akustik maksimal,ventilimet individuale,lartesia e katit (280cm dysheme-tavan)sistemet anti-zjarr,vetrate me ventilim,hapesira te gjelberuara ,sherbime tregtare,SPA,detaje arkitektonike qe sigurojne komoditetin maksimal dhe privatesi,sisteme sigurie 24h. Zona aktuakisht eshte ne fazen e ndertimit te disa Rezidencave dhe perfshihet nga Unaza e Madhe e Tiranes. Per nje vizite ne prone dhe me shume detaje ne kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 107m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 6
Zona Porcelan
Rruga Rruga Xhanfize Keko
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 8

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Perendim Orientimi Veri Fasade Xhami Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
87,300€

89,300€

Perballe Tv Klanit, Shitet Apartament 2+1+2 Me Nje Post... - 102m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Ne rrugen Xhenfize Keko ,ne zonen e Porcelanit shitet apartament 2+1+2 tualete me cmim okazion bashke me 1 post parkimi me cmim extra 12 mije euro ne...

E RE
110,000€
Okazion Kleringu! Ne Rezidencen Porcelan 3, Shitet Apar... - 110m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Perballe Tv Klanit, ne rruge kryesore shitet apartament 2+1+2 "Rezidencen Porcelan 3"aktualisht ne faze ndertimi karabina.Apartamenti ndodhet ne kompl...

108,000€
Tek Kompleksi Asl, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri... - 99m2
Xhamlliku - Rruga Sadik Petrela

Prane Xhamllikut, shitet super apartament 2+1 ne ndertim te ri dhe me planimetri perfekte! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 10-katesh....