Te Tregu Elektrik , Shitet Apartament 2+1 Super I Investuar!!! - 108m2

E mobiluar
150,000€

  • Rruga Zonja Çurre
  • 1680
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFFS195228 - Ne fillim te Tregut Elektrik,ne rrugen Zonja Curre shitet apartament 2+1 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati 5 katesh pa ashensor dhe ka nje siperfaqe totale 108 m2 me dy certifikata pronesie, ku pjesa ekzistuese eshte 51 m2 dhe shtesa e bere ne vitin 2005 me siperfaqe 56.5 m2. Apartamenti ka organizim si me poshte; korridori shperndares, salloni ku kemi ambient ndenjie me gatim te vecuar dhe ambient ngrenie me dalje ne ballkon, dhome gjumi matrimoniale, dhome gjumi femijesh ,tualeti me ajrim natyral. Apartamenti shitet i mobiluar si ne foto. Investimi ne apartament eshte bere para disa muajve qe nga instalimet elektrike, hidraulike, patinimi, shtrimi, dritaret dopio xham me izolim akustik, elektroshtepiaket brenda garancise, kondicionier Inverter. Vlera e perafert e investimit te ngurte dhe mobilimit shkon ne 40 mije euro. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka akses levizje si ne Pedonalen e Re te Tregut Elektrik, Unazen e Vogel, Rrugen Elbasanit dhe eshte shume afer qendres. Apartamenti ka orientim Jug- Lindje qe i mundeson ndricim natyral nje pjese te mire te dites. Prona ka dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 108m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Tregu Elektrik
Rruga Rruga Zonja Çurre
Viti i ndërtimit 1989
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

141,500€
Tek Kompleksi E-88, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri... - 113m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Tek Kompleksi E88, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti eshte me siperfaqe totale 113.04 m2 dhe siperfaqe neto p...

153,000€
Tek Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimet... - 109m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Tek Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte!!! Apartamenti me siperfaqe totale prej 109.4 m2 dhe siperfaqe neto pre...

145,000€
Te Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri... - 104m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Te Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekte!!! Apartamenti me siperfaqe totale 103.7 m2 dhe siperfaqe neto 87.1 m2, nd...