Ne Ali Dem, Shitet Apartament 4+1+2 Me Siperfaqe Te Madhe!!! - 109m2

E pa mobiluar
120,000€

  • Rruga Idriz Dollaku
  • 1743
  • 4 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFFS194670 - Ne Ali Dem, ne Rrugen Idriz Dollaku, shitet apartament 4+1+2 tualete ne katin e peste te nje pallati ekzistues ndertim i vitit 1993. Apartamenti ka nje siperfaqe 109 m2 dhe ka organizim si me poshte; koridori, salloni me siperfaqe te madhe me dalje ne ballkon i cili eshte mbyllur dhe organizuar nje pjese per gatim me arjosje natyrale dhe pjesa tjeter sherben ballkon, dhome gjumi matrimoniale, dhome gjumi femijesh, tualeti qendror me ajrodje natyrale, vazhdojme me studio, dhome gjumi tjeter me tualet te dedikuar me ajrosje natyrale. Apartamenti shitet bosh, por eshte rinovuar se fundmi ku eshte patinuar i gjithe apartamenti, shtruar me parket laminat 8 mm, dritaret dhe dyert te rinovuara, izolimi i tarraces i rinovuar totalisht, paisjet elektroshtepiake brenda garancise. Apartamenti eshte nje mundesi e mire investini per tu ndare dhe ne 2 apartamente. Apartamenti ka orientim Lindje-Perendim, gjithashtu prona disponon dokumentacion te plote hipotekor dhe te rivlesuar. Zona ne cilen ndodhet ka te gjitha fasilitet per jetese komode, duke qene afer rruges kryesore, linje urbane, shkolla, kopshte, markete, farmaci, akses levizje ne disa drejtime. Per nje vizite ne prone dhe per me shume informacion ne kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 109m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 4+1
Kati 5
Zona Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane
Rruga Rruga Idriz Dollaku
Viti i ndërtimit 1993
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

110,000€
Cmim i diskutueshem
Te Xhamia E Tabakeve, Shitet Apartament 1+1 Perfekt Per... - 55m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Shyqyri Ishmi

Prane Xhamise Se Tabakeve, Afer Bulevardit Bajram Curri, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt, Shume Afer Unazes!!! Apartamenti ndodhet ne katin...

120,000€
Cmim i diskutueshem
Okazion Kleringu!! Ne Ali Dem Shitet 2+1+2 Me Hapesira... - 109m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Idriz Dollaku

Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme, Ne Ndertim Te Ri!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim, ne nje godine banimi dhe sherb...