Prane Xhamllikut, Shitet Ambient Komercial !! - 161m2

E pa mobiluar
217,000€

  • Rruga Sitki Çiço
  • 74

Përshkrimi i pronës

REFFS194491 - Prane Xhamllikut, ne Rrugen Sitki Cico, prane shkolles "Niket Dardani" shitet ambient komercial. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 8-katesh, aktualisht eshte bosh pasi ka funksionuar si ambiet biznesi. Ambienti ka nje siperfaqe 155 m2, openspace nje pjese me fasade xhami e cila ka mundesi brandimi, ambienti ka dhe nje pjese te vecuar me siperfaqe 6 m2 e cila ka sherbyer si shtese e ambientit te biznesit. Ambienti ka orientim Jug-Perendim dhe disponon dokumentacion te plote hipotekor. Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte ndermjet zones se Xhamllikut dhe Brrylit dhe afer Unazes se Vogel. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 161m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 1
Zona Xhamlliku
Rruga Rruga Sitki Çiço
Viti i ndërtimit 2004
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

205,000€
Cmim i diskutueshem

210,000€

Afer Kryqezimit Te Vasil Shantos, Shitet Dyqan, Buze Rr... - 26m2
Vasil Shanto - Rruga Muhamet Gjollesha

Ne nje nga zonat me dinamike te qytetit, ndermjet shkolles Vasil Shanto dhe 21 Dhjetorit, ne rrugen Muhamet Gjollesha, buze rruge, shitet Ambjent Kome...

97,000€
Ne Xhamllik, Shitet Ambient Komercial Openspace!!! - 64m2
Xhamlliku - Rruga Xhanfize Keko

Ne Zonen e Xhamllikut shitet ambient Biznesi ne katin 0, ne ndertim te Vitit te Ri 2020. Ambienti ka siperfaqe 63.7 m2 , lartesi 3.8m. Ka nje pjese me...

193,000€

209,000€

Ne Qender, Shitet Ambjent Komercial Ideal Per Investim!... - 40m2
Qender - Rruga Abdi Toptani

Ne Qender te Tiranes, shitet ambient biznesi, mundesi shume e mire Investimi. Ambienti ndodhet ne Qendren e Biznesit -Torre Drini, ne katin zero, open...