Ne Xhamllik, Jepet Me Qira Ambient Biznesi !! - 161m2

E pa mobiluar
700€ / muaj

  • Rruga Sitki Çiço
  • 90

Përshkrimi i pronës

REFFS194490 - Ne rrugen Sitki Cico, prane shkolles "Niket Dardani" jepet me qira ambient komercial. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 8-katesh, aktualisht eshte bosh pasi ka funksionuar si ambiet biznesi. Ambienti ka nje siperfaqe 155 m2, openspace nje pjese me fasade xhami e cila ka mundesi brandimi, ambienti ka dhe nje pjese te vecuar me siperfaqe 6 m2 e cila ka sherbyer si shtese e ambientit te biznesit. Ambienti ka orientim Jug-Perendim dhe disponon dokumentacion te plote hipotekor. Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte ndermjet zones se Xhamllikut dhe Brrylit dhe afer Unazes se Vogel. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne agjensine imobilare RealDeal ne numrin 0674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 161m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 1
Zona Xhamlliku
Rruga Rruga Sitki Çiço
Viti i ndërtimit 2004
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

800€ / muaj
Pas Ambasades Kineze Jepet Me Qira Ambjent Biznesi Per... - 165m2
Blloku i Ambasadave - Rruga Viktor Hygo

Pas Ambasades Kineze Jepet Me Qira Ambjent BIznesi Per Aktivitete Te ndryshme!!! Dyqani ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri te mireadministruar...

600€ / muaj

800€ / muaj

Prane Sheshit Selvia, Jepet Me Qira Dyqan I Pershtatshe... - 121m2
Selvia - Rruga Gjon Buzuku

Prane Sheshit Selvia, Jepet Me Qira Dyqan I Pershtatshem Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi!! Dyqani me siperfaqe totale 121 m2, ndodhet ne katin 0 te...

350,000€
Cmim i diskutueshem

370,000€

Prane Xhamllikut, Shitet Super Ambjent Komercial Buze... - 100m2
Xhamlliku - Rruga Hoxha Tasim

Ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit, ne rrugen Hoxha tasim, buze rruge, shitet Ambient Komercial (Dyqan). Ambienti ndodhet ne katin zero, me...