Prane Pediatrise, Shitet Ambient Komercial !! - 55m2

E pa mobiluar
73,000€

  • Rruga Kongresi i Manastirit
  • 4

Përshkrimi i pronës

REFFS193981 - Prane Pediatrise, ne rrugen Kongresi i Manastirit, shitet ambient komercial ne katin e 1 te nje pallati ekzistues. Ambienti eshte i opensapace me 1 tualet dhe fasade nga rruga ku ka mundesi brandimi. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor dhe te rivleresuar. Ambienti ndodhet ne nje zone me potencial te larte per aktivitete mjekesore, per arsye se ndodhet shume prane QSUT perballe Pediatrise, por eshte i pershtatshem dhe per zyra apo per aktivitete te ndryshme. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontakto ne ne kompanine RealDeal ne numrin 0674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 55m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 1
Zona Pediatria
Rruga Rruga Kongresi i Manastirit
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Hapesire Parkimi I Pa mobiluar Orientimi Lindje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
385,000€
Tek Pediatria, Ne Rezidencen Zirkon, Shitet Super Ambie... - 111m2
Pediatria - Rruga Kongresi i Manastirit

Tek Pediatria, ne Rezidencen Zirkon, shitet super ambient komercial buze rruges kryesore. Ambienti me siperfaqe totale 111 m2 ndodhet ne katin 0 te go...

70,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Rrugen E Kavajes, Prapa Globe Shitet Ambient Komerci... - 58m2
Ish Parku - Rruga Stavri Themeli

Shitet ambient biznesi, me siperfaqe 58 m2, pas Globe ne rrugen "Stavri Themeli". Ambienti ndodhet ne katin 0 te objektit. Organizohet ne nje hapesi...

E RE
65,000€

67,000€

Tek Fresku, Shitet Ambient Komercial !! - 35m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Tek Fresku ne rrugen Shefqet Kuka, shitet ambient komercial me siperfaqe 35.10 m2 ne katin e pare te nje pallati ndertim i vitit 2007. Ambienti eshte...