Tek Rezidenca Euro 3D, Shitet Ambient Komercial Openspace !!! - 35m2

E pa mobiluar
61,000€

  • Rruga Hasan Vogli
  • 4

Përshkrimi i pronës

REFFS193980 - Prane Rezidences Euro 3D, shitet ambient komercial openspace me siperfaqe 35 m2 , openspace ne ndertim te vitit 2020.Ambienti eshte me fasade xhami e cila ka mundesi brandimi dhe me orientim perendim. Ambienti mund te perdoret per zyra apo tipe biznesi te ndryshme pasi zona po merr zhvillim kohet e fundit, duke patur akses levizje ne unazen e madhe te Tiranes. Per me shume informacion apo vizite ne prone ne kontaktoni ne kompanine RealDeal ne numrin 0674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 35m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Selita
Rruga Rruga Hasan Vogli
Viti i ndërtimit 2020
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Orientimi Perendim Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

50,000€

52,000€

Tek Komuna E Parisit, Shitet Ambient Komercial Ideal Pe... - 29m2
Komuna e Parisit - Rruga Komuna e Parisit

Ne nje nder zonat me te kerkuara te Tiranes, tek Komuna e Parisit prane Lulishtes shitet ambient komercial ideal per investim. Ambienti ndodhet ne kat...

70,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Rrugen E Kavajes, Prapa Globe Shitet Ambient Komerci... - 58m2
Ish Parku - Rruga Stavri Themeli

Shitet ambient biznesi, me siperfaqe 58 m2, pas Globe ne rrugen "Stavri Themeli". Ambienti ndodhet ne katin 0 te objektit. Organizohet ne nje hapesi...

E RE
59,500€
Cmim i diskutueshem
Prane Shkolles Avni Rustemi, Shitet Ambient Komercial... - 35m2
Rr. e Kavajes - Rruga e Bogdanëve

Shume prane Rruges se Kavajes, tek Shkolla "Avni Rustemi" shitet ambient komercial buze rruges kryesore. Ambienti ndodhet ne katin -1 te nje pallati 1...