Tek Rruga Dibres, Shitet Ambient Komercial Ne Ndertim Te Ri !! - 115m2

E pa mobiluar
313,000€

  • Rruga e Dibrës
  • 3

Përshkrimi i pronës

REFFS193978 - Ne rrugen e Dibres, prane Spitalit Nene Tereza shitet ambient komercial openspace me siperfaqe 115 m2 dhe me lartesi 5.20 m e cila e ben te mundur te behet dhe ndarje me 2 kate te ambientit per tu shfytezuar maksimalisht. Ambienti eshte ne ndertim te vitit 2021, me fasade xhami ne tre kende, me verande qe mund te shfrytzohet me lushishte para. Ambienti eshte i pershatshem per Bare, Restorant apo per tipe te ndryshme biznese pasi ka akses ne rrugen e dalje ne Rrugen e Dibres dhe Unaze. Zona ne cilen ndodhet per merr nje zhvillim kohet e fundit vetem me ndertime te reja. Ambienti ka orientim Veri -Lindje dhe Jug-Perendim.Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne ne kompanine RealDeal ne numrin 355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 115m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Spitali Nene Tereza
Rruga Rruga e Dibrës
Viti i ndërtimit 2021
Kate Gjithsej 7

Tipare

Pronë Rezidenciale I sapo investuar Hapesire Parkimi Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

53,000€
Tek Rruga E Dibres, Shitet Ambient Komercial Ne Ndertim... - 31m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Ne rrugen e Dibres, prane spitalit Nene Tereza shitet ambient komercial openspace me lartesi 5.20m. Ambienti eshte ne ndertim te vitit 2021,me fasade...

E RE
320,000€
Shitet Ambjent Komercial Ne Durres - 130m2
Durres - Rruga Taulantia

Ne rrugen Taulantia, tek zona e Vollges, ne Durres, shitet Ambient Komercial ne katin e pare. Ambienti ndodhet ne nje pallat te ri te ndertuar vitet e...