Prane Condor Center, Jepet Me Qira Apartament 1+1 !!! - 63m2

E mobiluar
260€ / muaj

  • Rruga Kongresi i Lushnjes
  • 212
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFFS193916 - Me rrugen Kongresi Lushnjes, prane Condor Center, jepet me qira apartament 1+1 ne katin e 3 te nje pallati ekzistues. Apartamenti ka organizim si me poshte; koridori me shume hapesire, tualet me dritare, ambient gatimi i vecuar, ambient ndenjie, dhome gjumi matrimoniale. Apartamenti ka orientim Veri -Perendim. Zona ne te cilen ndodhet ka akses levizje me disa linja urbane, ka prane Qender Tregtare, Shkolla , Kopeshte, farmaci, etj. Per me shume informacin dhe vizite ne prone na kontaktoni ne kompanine RealDeal ne numrin 0674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 63m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 3
Zona Rr. e Kavajes
Rruga Rruga Kongresi i Lushnjes
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Perendim Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
220€ / muaj
Tek Rruga Kavajes, Jepet Me Qira Ambient Biznesi Opensp... - 42m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Rruga Kavajes, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra !! Ambienti ndodhet ne katin e 3 brenda qendres kondor dhe ka nje siperfaqe prej 42 m2 neto. Ambient...

E RE
140,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga E Kavajes, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira... - 89m2
Rr. e Kavajes - Rruga Islam Alla

Tek Rruga e Kavajes, prane Mullirit te Vjeter Shitet Apartament 1+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati 9-kate...

110,000€

115,000€

Perballe Delijorgjit, Shitet Apartament 1+1 I Sapo Inve... - 67m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Rruga e Kavajes perballe Kompleksit Delijorgji shitet apartament 1+1 i sapo investuar me nje vlere prej 22000 euro. Apartamenti ndodhet ne katin e...