Prane Fushes Ali Demi, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri !! - 89m2

E pa mobiluar
99,900€

  • Rruga Ali Demi
  • 169
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFFS193912 - Prane kompleksit Sportiv Ali Demi, shitet apartament 2+1+2 tualete ne katin e 6 banim ne nje ndertim te vitit 2021. Apartamenti eshte ne faze ndertimi ne nje objekt banimi me 5-9 dhe 10 kate dhe me 2 kate parkim nentoke, ndertimi eshte teper cilesor, fasada ne pjesen me te madhe eshte xham, nje pjese e veshur me pllaka, sistemi kondicionit qendror me kaldaje ngohje -ftohje, paisjet e tualeteve inkaso. Apartamenti ka organizim si me poshte; koridori, salloni ku kemi ambient gatimi dhe ndenjie sebashku me dalje ne ballkon, vazhdojme ne nje koridor ku vecohen ambientet e nates ku kemi, tualetin qendror me dritare, dhome gjumi femijesh, dhome gjumi matrimoniale, tualet. Apertamenti ka orientim Jug-Lindje. Zona ne te cilen ndodhet ka ndyshuar infrastukure kohet e fundit ku nje pjese e rrugeve jane zgjeruar dhe sistemuar, ka akses levizje si ne rrugen kyesore Ali Demi por edhe ne Tregun Elektrik, ka prane linje urbane dhe te gjitha fasilitet per jetese komode. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin 355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 89m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 6
Zona Ali Demi
Rruga Rruga Ali Demi
Viti i ndërtimit 2021
Kate Gjithsej 10

Tipare

Pronë Rezidenciale I sapo investuar Hapesire Parkimi Tualet me Dritare Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje Fasade Xhami Ashensor

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

103,000€
Cmim Okazion! Tek Farmacia 10, Shitet Super Apartament... - 114m2
Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Te Farmacia 10, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Cmim Okazion! Kompleksi perbehet nga disa godina banimi, shërbimi dhe hotelerie 2, 8, 9, 10 dhe 12 k...

E RE
93,000€
Ne Rrugen Dritan Hoxha, Shitet Apartament 2+1+2 I Sapo... - 96m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, Shitet Apartament 2+1+2 i Sapo Perfunduar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri tete katesh te sapoperf...

96,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Farmacia 10, Shitet Super Apartament 2+1 Me Cmim Ok... - 99m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Te Farmacia 10, Shitet Super Apartament 2+1 Me Cmim Okazion!!! Kompleksi eshtë një godinë banimi, shërbimi dhe hotelerie 2, 8, 9, 10 dhe 12 kate me 2...