Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar !!! - 56m2

E mobiluar
57,000€

  • Rruga Rrapo Hekali
  • 910
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFFS193911 - Te Kodra e Diellit, Ne rrugen Rrapo Hekali, prane Big Market, shitet apartament 1+1, ne katin e dyte banim te nje pallati 5 katesh ndertim i 2018 pa ashensor.Apartamenti ka organizim si me poshte; koridori, tualeti me dritare, salloni ku kemi ambient gatimi dhe ndenjie se bashku, dhome gjumi matrimoniale me dalje ne ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar si ne foto, ka orientim nga Lindja. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e qete, ka te gjitha fasilitet per jetese komode per banim por eshte nje mundesi e mire investimi pasi jepet lehtesisht me qira. Apartamenti eshte ne proces hipotekimimi. Per nje vizite ne prone na kintaktoni ne kompanine RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 56m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 2
Zona Kodra e Diellit
Rruga Rruga Rrapo Hekali
Viti i ndërtimit 2018
Kate Gjithsej 5

Tipare

Ballkon Hapesire Parkimi Tualet me Dritare Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

57,000€
Tek Tirana Golden Park, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesi... - 71m2
Spitali Amerikan 3 - Rruga Bedri Karapici

Tek Unaza E Re, ne nje nder komplekset me cilesore te Tiranes, shitet apartament 1+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti strukturohet ne ambjentin e...

52,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rregul... - 69m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne Fresk, prane Anna Market Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te mireadministruar me as...

E RE
62,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Xhamllikut, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri T... - 62m2
Rr. Bardhyl - Rruga Sitki Çiço

Prane Shkolles Niket Dardani, shitet apartament 1+1 me planimetri te rregullt ne nje pallat te ri. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati...