Ne Rezidencen EURO 3D, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Lindje !! - 71m2

E pa mobiluar
65,700€

  • Rruga Hasan Vogli
  • 0
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFFS193888 - Ne rrugen Hasan Vogli, shitet apartament 1+1 ne Rezidence, ndertim i vitit i 2020 shume cilesor dhe i mirembajtur. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te dhe ka organizim si me poshte; salloni bashke me ambient gatimi, dhome gjumi matrimoniale me dalje ne llozhe, tualeti qendror me ajrim natyral. Apartamenti eshte i shtruar me parket cilesia AC5, dyert cilesire, dritaret dopio xham dhe grila, paisjet e tualetit inkaso, sistemi kondicionmit multisplit, fasada nga jashte me sistem kapote.Apartamenti ka orientim nga Lindja cka i mundeson drite natyrale pjesen me te madhe te dites. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e qete, larg zhurmave, ka akses levizje ne Unazen e Madhe ashtu dhe me linje ubane, gjithashu te gjitha fasilitetet per jete komode. Prona disponon dokumentacion te plote pronesie.Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne kopmpanine RealDeal ne numrin 0674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 71m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 5
Zona Selita
Rruga Rruga Hasan Vogli
Viti i ndërtimit 2020
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Ashensor I sapo investuar Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

57,000€
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar !... - 56m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Te Kodra e Diellit, Ne rrugen Rrapo Hekali, prane Big Market, shitet apartament 1+1, ne katin e dyte banim te nje pallati 5 katesh ndertim i 2018. Apa...

75,000€
Cmim i diskutueshem
Te Bulevardi Bajram Curri, Shitet Apartament 1+1 Me Ver... - 90m2
Blv. Bajram Curri - Bajram Curri Boulevard

Te Bulevardi Bajram Curri, prane shkolles Besnik Sykja, shitet apartament 1+1 me siperfaqe bruto 90 m2 nga te cilat 63.4 m2 neto, 20.7 m2 verande si d...

58,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Hotel Diplomat 2, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per... - 63m2
Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re - Rruga Irfan Tomini

Prane Hotel Diplomat 2, ne rrugen "Irfan Tomini" shitet apartament 1+1 ideal per investim. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 5-katesh...