Prane Shkolles Baletit, Jepet Me Qira Kati 2 I Nje Vile Me Shume Drite !! - 160m2

E mobiluar
800€ / muaj

  • Rruga Petro Nini Luarasi
  • 58
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFFS193754 - Prane Shkolles se Baletit, jepet me qira kati i 2 te i nje vile me siperfaqe 160 m2. Apartamenti ka organizim si me poshte; koridori ku behet shperndarja e te gjitha dhomave, salloni i ndenies me dalje ne ballkon, ambient gatimi i vecuar, tualeti qendror me ajrim natyral, dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar, 2 dhoma gjumi te tjera me siperfaqe te madhe. Apartamenti ka ndricim natyral gjate gjithe dites dhe ka orientim Lindje -Jug-Perendim. Zona ne te cilen ndodhet eshte fix ne rruge kryesore, ka prane Unazen e Vogel, dalje ne rrugen e Elbasanit, Tregu Elektrik, ka disa linja urbane prane dhe te gjitha fasilitet per jetese komode. Preferohen kliente per periudhe afatgjate. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 160m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 2
Zona Shkolla e Baletit
Rruga Rruga Petro Nini Luarasi
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 3

Tipare

Hipotekë Ballkon Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

600€ / muaj

700€ / muaj

Prane Shkolles Se Baletit, Jepet Me Qira Apartament 3+1... - 141m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Prane Shkolles Se Baletit, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti ka nje siperfaqe te madhe dhe nje ballkon me pamje nga...

E RE
850€ / muaj
Ne Linze, Jepet Me Qira Super Apartament 3+1+2 Me Pamje... - 239m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Jepet me Qira Super Apartament 3+1+2 ne nje nga zonat me terheqese te Linzes. Ne qofte se jeni duke kerkuar qetesi, relaks, privatesi dhe doni t'i lar...

700€ / muaj
Tek Bar Piazza, Jepet Me Qira Apartament 3+1 I Sapo Inv... - 125m2
Qender - Rruga Sulejman Pasha

Prane Bar Piazza jepet me qira apartament 3+1 me hapesira te bollshme i sapo investuar. Apartamenti eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes se bashku...