Prane QSUT, Shitet Aparatment 2+1+2 Me Cmim Kleringu !! - 98m2

E pa mobiluar
85,000€

  • Rruga e Dibrës
  • 993
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFFS193675 - Prane Spitalit "Nene Tereza" shitet apartament 2+1 +2 tualete me dritare me cmim klerigu ne ndertim te ri, te vitit 2021. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 teknik dhe ka organizim si me poshte; koridori, 2 dhoma gjumi me ndricim shume natyral, salloni me ambient gatimi dhe ndenjie sebashku me dalje ne ballkon dhe 2 tualete me dritare. Ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkekohore ku vihet re termoizolimi me sistem kapot, vetrata te pajsura me dopo xham termik, izolim akustik, paisjet hidraulike te markave cilesore, sistemi kondicionimit eshte multisplit. Zona ne te cilen ndodhet ka akses levizje ne disa linja urbane dhe te gjitha fasilitet per jetese komode si per banim ashtu dhe per investim. Apartamenti ka oriemtim nga Lindja dhe sapo eshte perfunduar. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin 0674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 98m2
Statusi
E shitur
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Spitali Nene Tereza
Rruga Rruga e Dibrës
Viti i ndërtimit 2021
Kate Gjithsej 7

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I sapo investuar Hapesire Parkimi Tualet me Dritare Orientimi Lindje Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

87,000€
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1+2 Buze Rrug... - 88m2
Kodra e Diellit - Rruga Shkelqim Fusha

Tek Kodra e Diellit, prane Big Market shitet apartament 2+1+2 Me hapesira te bollshme. Apartamenti me siperfaqe 88 m2 ndodhet ne katin e 2 te nje pall...

E RE
70,000€

90,000€

Okazion!! Te Rruga Kongresi Manastirit, Shitet Ambient... - 99m2
Spitali Nene Tereza - Rruga Kongresi i Manastirit

Tek Rruga Kongresi Manastirit, prane Pediatrise, shitet ambient biznesi me cmim okazion. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati me 7 kate te ndert...

90,000€
Cmim i diskutueshem

93,000€

Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 2+1 Me C... - 110m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Super Apartament 2+1+2 me cmim okazion. Garden Residence Turdiu eshte nje komp...