Prane Shkolles Se Baletit, Shitet Apartamet 2+1 I Mobiluar !!! - 72m2

E mobiluar
85,000€

  • Rruga Shyqyri Ishmi
  • 706
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFFS193599 - Prane Shkolles se Baletit, ne rrugen Shyqyri Ishmi shitet apartament 2+1 i mobiluar ne katin e 5-te dhe te rinovuar vitin e fundit. Apartamenti shitet i mobiluar ashtu si ne foto, jane rinovuar instalimet elektrike, hidraulike eshte patinuar, rinovuar dyert, dritaret, izoluar tarraca. Apartamenti ka organizim si me poshte, koridori ku organizohen te gjitha dhomat, kemi ambient ndenjie, ambiet gatimi te vecuar, 2 dhoma gjumi, ballkoni eshte mbyllur dhe shfrytezuar per gatim, tualeti me dritare. Zona ne te cilen ndodhet ka akses levizje ne disa drejtime, Rruga Elbasanit, Unazen e Vogel, Ali Demi dhe disa linja urbane si dhe te gjitha fasilitet per banim. Apartamenti ka orinetim Lindje -Perendim, disponon dokumentacion te plote hipotekor dhe te rivleresuar. Per nje vizite ne prone na kontaktoi ne numrin 0674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 72m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Shkolla e Baletit
Rruga Rruga Shyqyri Ishmi
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
75,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Vasil Shanto, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite !... - 65m2
Vasil Shanto - Rruga 21

Ne Vasil Shanto, Shitet Apartament 2+1+ Depo Me Shume Drite! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati egzistues me pese kate i ndertuar me t...

E RE
83,000€
Prane Qsut, Shitet Aparatment 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri !!... - 93m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Prane Spitalit "Nene Tereza" shitet apartament 2+1+2 tualete ne ndertim te ri, te vitit 2021 shume cilesor ku struktura e nderteses ka organizim te ve...

73,000€
Cmim i diskutueshem

75,000€

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Te Rreg... - 88m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Tek Astiri, prane ish Hotel Rolandi shitet apartament 2+1+2 me planimetri te rregullt Apartamenti ka siperfaqe 88m2 bruto dhe 80m2 neto. Ndodhet ne k...