Ne Fresk, Jepet Vile Me Qira !! - 550m2

E mobiluar
1,500€ / muaj

  • Rruga Shefqet Kuka
  • 184

Përshkrimi i pronës

REFFS193580 - Ne rrugen Shefqet Kuka, jepet Vile me qira, me oborr me siperfaqe 550 m2 truall dhe siperfaqe te secilit kat nga 147 m2 me pus ne oborr, sistem sugurie 24h. Kati 0 eshte organizuar ne ambient ndenjie me 1 tualet me ajrim natyral, nje dhome apo studio pune dhe nje ambient ku mund parkohen 2 makina dhe 2 te mund te parkohen lehtesisht ne oborr jashte. Kati pare organizohet ne sallon ndenjie, gatim me vehte, 3 dhoma gjumi, tualet me ajrim natyral. Kati dyte ka ambient ndenjie me siperfaqe te madhe, tualet me ajrin natyral, nje ambient openspace te pashfrytezuar, dhome gjumi. Ne total kemi 5 dhoma gjumi, 3 dhoma ndenieje, 2 kuzhina, 3 tualete, 4 ballkone dhe nje studio. Ne vile jane bere restaurime, eshte me parket laminat, dopio-xham, grila ne cdo kat, gipse ne gjithe shtepine, kondicioner. E gjithe vila ka orinetim Veri-Lindje dhe Jug-Perendim. Preferohen kliente per qira afat gjate. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 550m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 3
Zona Fresku
Rruga Rruga Shefqet Kuka
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 3

Tipare

Hipotekë Verandë Më shumë se një Ballkon Depo Hapesire Parkimi Tualet me Dritare Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje Fasade Xhami Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
1,500€ / muaj
Ne Tufine, Jepet Me Qera Vile Fantastike !!! - 220m2
Tufine - Rruga Myslym Keta

Ne Tufine, jepet me qera vile fantastike ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes. Ne qofte se jeni duke kerkuar qetesi, relaks, privatesi dhe doni t'i...