Ne Blv.Zhan D.Ark Jepet Me Qira Apartamet 3+1 I Mobiluar !! - 144m2

E mobiluar
1,500€ / muaj

  • Rruga Johan Fon Han
  • 145
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFFS193484 - Ne Bulevardin Zhan D'Ark jepet me qira apartament 3+1+2 tualete +2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin 3 banim te nje pallati ndertim i vitit 2005 me 4 ashensore dhe shkallet me ndricim natyral. Apartamenti ka siperfaqe te madhe, planimetri te rregullt me orientim Jug-Perendim. Apartamenti organizohet me ; koridorin, tualeti qendror, ambient ndenjie, ambient gatimi pak te vecuar, vazhdojme me ambientet e nates ku vecohen me nje koridor nga salloni dhe organizohen dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar dhe ma dalje ne njerin ballkon, 2 dhoma gjumi te tjera ku njera ka ballkon me vete. Apartamenti eshte investuar totalisht, paisjet elektrike, hidraulike, te gjitha paisjet elektroshtepiake jane mjaft cilesore, parketi po ashtu, sistemi chiller i instaluar, vetratat dopio xham. Zona ne te cilen ndodhet eshte shume afer me Qendren, Pazarin e Ri, Zonen e Brrylit, Rrugen e Elbasanit me nje akses levizje ne shume drejtime, gjithashtu ka prane shume zyra, institucione apo biznese te ndryshme. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin 0674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 144m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 3
Zona Blv. Zhan D'Ark
Rruga Rruga Johan Fon Han
Viti i ndërtimit 2006
Kate Gjithsej 9

Tipare

Verandë Ashensor Më shumë se një Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Fasade Xhami Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

1,500€ / muaj
Tek Air Albania, Jepet Me Qira Super Apartament 3+1+2 M... - 158m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Faik Konica

Ne zonen me te preferuar te Tiranes tek Stadiumi "Air Albania" Prane Pasticeri Venezia jepet me Qira super apartament 3+1+2 tualete me pamje fantastik...

E RE
310,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Blv.zhan D"ark Shitet Apartamet 3+1+2 I Mobiluar !!... - 144m2
Blv. Zhan D'Ark - Rruga Johan Fon Han

Ne Bulevardin Zhan D'Ark shitet apartament 3+1+2 tualete +2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin 3 banim te nje pallati ndertim i vitit 2005 me 4 as...

1,500€ / muaj
Prane Hotel Hilton Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Lukso... - 165m2
Blv. Gjergj Fishta - Bulevardi Gjergj Fishta

Ne Bulevardin Gjergj Fishta, prane Hotel Hilton, jepet me qira apartament 3+1+2 ne katin 5 te nje ndertimi te ri, I cili ju ofron standartet me te lar...