Tek Brryli, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri !!! - 122m2

E pa mobiluar
109,000€

  • Rruga Endri Keko
  • 1004
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFFS193482 - Ne Zonen e Brrylit, shitet apartament 2+1+2 tualete + 2 ballkone, ne katin e 5 te nje ndetimi te ri te vitit 2020. Apartamenti ka organizim si me poshte; Koridori, salloni ku kemi ambient ndenjie me oxhak, ambient gatimi me dalje ne ballkon, vazhdojme me 2 tualetet te dyja me dritare, dhome gjumi femijesh, dhome gjumi matrimoniale. Apartamenti ka orientim Veri-Lindje dhe Perendim. Apartamenti eshte i pabanuar me pare, eshte investuar me parket cilesore, tualetet inkaso, dritaret dopio xham, sistemi kondicionimit multisplit. Zona ne te cilen ndodhet ka te gjitha fasilitet per jetese komode pasi po zhvillohet cdo dite e me shume me ndertime te reja. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties ne numrin +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 122m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Brryli
Rruga Rruga Endri Keko
Viti i ndërtimit 2020
Kate Gjithsej 5

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Më shumë se një Ballkon I sapo investuar Hapesire Parkimi Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

115,000€
Tek Pallati Me Shigjeta, Shitet Apartament 2+1 Me Hapes... - 120m2
Pallati me Shigjeta - Bajram Curri Boulevard

Tek Pallati me Shigjeta, shitet apartament 2+1 me hapesire te bollshme buze rruges kryesore. Apartamenti me siperfaqe neto 100 m2 dhe 20 m2 verande nd...

122,300€
Cmim i diskutueshem
Prane Fushes Ali Demi, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndert... - 102m2
Ali Demi - Rruga Ali Demi

Prane kompleksit Sportiv Ali Demi, shitet apartament 2+1+2 tualete ne katin 2 banim ne nje ndertim te vitit 2021. Apartamenti eshte ne faze ndertimi n...

122,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Don Bosco, Shitet Apartament 2+1 Super I Investuar !... - 109m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosco, Shitet Apartament 2+1 Super I Investuar !! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banim te nje pallati te ri 8 katesh te mireadministruar m...