Te 21 Dhjetori, Shitet Ambient Komercial Ne Ndertim Te Vitit 2021 !! - 82m2

E pa mobiluar
425,000€

  • Kavaja Street
  • 55

Përshkrimi i pronës

REFFS193343 - Ne kompleksin "Tirana Garden Building" tek 21 Dhjetori, shitet ambient komercial me vendodhje shume te mire. Ambienti ndodhet ne katin 0 me siperfaqe 82 m2 openspace me fasade xhami qe te jep mundesi brandimi per biznese. Zona ne te cilen ndodhet eshte nga me te kerkuarat ne Tirane per arsye te vendodhjes dhe projektit te Qendres Tregrare brenda Kompleksit dhe gjithe ambienteve te tjera te organizuara ne kompleks. Per informacione me te detajuara dhe vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 82m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona 21 Dhjetori
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 2021
Kate Gjithsej 24

Tipare

Pronë Rezidenciale I sapo investuar Fasade Xhami Orientimi Jug

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

415,000€
Prane Ambasades Polake, Shitet Ambient Biznesi !! - 148m2
Rruga Durresit - Rruga Mine Peza

Prane Ambasades Polake, Shitet Ambient Biznesi !! Ambienti eshte i organizuar ne dy kate, kati -1 me siperfaqe 74 m2 i cili ka dhe nje tualet dhe kat...

300€ / muaj
Jepet Ambjent Komercial Me Qira! - 68m2
21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Ne Kompleksin Kontakt, prane Inxhinierise se Ndertimit Jepet me Qira ambjent komercial. Ambjenti eshte me fasade xhami, ka nje siperfaqe prej 68 m2, t...

140,000€

149,000€

Tek 21 Dhjetori Shitet Ambient Komercial Ideal Per Inve... - 80m2
21 Dhjetori - Rruga Studenti

Tek 21 Dhjetori, prane konvikteve te Inxhinierise shitet ambient komercial ideal per investim. Ambienti me siperfaqe 80 m2 ndodhet ne katin zero te nj...