Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Duplex Per Ambient Biznesi !! - 110m2

E pa mobiluar
1,000€ / muaj

  • Rruga Myslym Shyri
  • 49
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFFS193342 - Ne Myslym Shyr, jepet me qira dublex me siperfaqe 110 m2 ne ndertim te vitit 2000. Ambienti eshte i rinovuar aktualisht qe nga punimet elektrike, hidraulike, patinimi, lyerja, gipset, parketi, sistemi chiller, dritaret dopio xham. Apartamenti ka organizim si me poshte; kati pare koridori, ambient ndenie me shume hapesire, tualet qendror vazhdojme me shkallet qe lidhen me katin e dyte ku kemi 3 ambiente (dhoma) dhe nje tualet me ajrim natyral. Per arsye te vendndodhjes ambienti eshte i pershtashem per Zyra Avokatie, Studio Ligjore, Studio Kontabiliteti, Studio Desing - Marketingu etj. Zona ne te cilen ndodhet ambienti ka akses levizje ne rrugen Myslym Shyri, 21 Dhjetori, Qender, Bllok. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 110m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Duplex
Kati 1
Zona Myslym Shyri
Rruga Rruga Myslym Shyri
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë I sapo investuar Tualet me Dritare Orientimi Jug Orientimi Veri I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

143,000€
Ne Myslym Shyri, Prane Drejtoris Policise, Shitet Supe... - 154m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr, prane Drejtoris Policise, shitet duplex i investuar kohet e fundit. Dupleksi organizohet: Kati i pare ne pjesen e sallonit dhe kuzhine...

170,000€
Ne Myslym Shyr Shitet Duplex !!! - 105m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr shitet DuPlex me siperfaqe 105 m2 ne nje ndertim te vitit 2000. Apartamenti organizohet si me poshte;kati 1, koridori,ambient ndenjie,s...