Tek Hipoteka, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Jug-Perendim!!! - 68m2

Pjesërisht e mobiluar
90,000€

  • Rruga Panorama
  • 290
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFFS193341 - Prane Hipotekes, shitet apartament 1+1, ne kompleks ndertim i vitit 2020. Kompleksi eshte me punime cilesore, shkalle me ndricim, ashensor cilesor, ka fasade te ventiluar, vetratat triplex me gaz argoni e cila mundeson izolim akustik te apartamentit. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim dhe ka organizim si me poshte; koridori, ambient ndenie sebashku me kendin e gatimit dhe dalje ne ballkon, vazhdojme me dhome gjumi matrimoniale me dalje dhe kjo ne ballkon, depo dhe 1 tualet. Investimi i bere ne apartament eshte i sapo perfunduar, me parket cilesor, sistemi chiller, paisjet elektroshtepiake cilesore, paisjet e tualeteve inkaso. Apartamenti ka orientim Jup-Perendim dhe eshte ne proces hipotekimi. Zona ne cilen ndodhet ka akses levizje ne Unazen e vogel, Qender, Don Bosko, ka disa linja urbane gjithashtu ndodhet prane zyrave apo institucione te ndryshme. Vendodhja perfekte ne unaze e vogel e ben te mundur te jete si per banim ashtu dhe per investim pasi jepet lehtesisht me qera. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin 355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 68m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 6
Zona Hipoteka
Rruga Rruga Panorama
Viti i ndërtimit 2020
Kate Gjithsej 9

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I sapo investuar Depo Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

82,000€
Cmim i diskutueshem

85,000€

Te Kompleksi Panorama, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per... - 72m2
Hipoteka - Rruga Reshit Petrela

Te Kompleksi Panorama, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri te mire administruar i pa...

94,000€
Prane Pazarit Te Ri, Shitet Apartament 1+1, Mundesi Ide... - 75m2
Pazari i Ri - Rruga Hoxha Tasim

Prane Pazarit te Ri, shitet apartament 1+1, si mundesi ideale investimi dhe konvertimi ne 2+1. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor d...

88,000€
Cmim i diskutueshem

90,000€

Tek Bulevardi Zogu I Pare, Shitet Apartament 1+1 Mundes... - 76m2
Blv. Zogu i Pare - Zogu I Boulevard

Tek Bulevardi Zogu i Pare, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri te mire administruar...