Tek Brryli, Shitet Ambient Komercial Openspace!!! - 39m2

E pa mobiluar

63,000€

57,000€

  • Rruga Arkitekt Sinani
  • 776

Përshkrimi i pronës

REFFS193118 - Ne Zonen e Brrylit, ne ndertim te Vitit 2020 shitet ambient komercial ne katin 0 te nje pallati 5 katesh, me fasade xhami e cila te jep mundesi brandimi. Ambienti ka siperfaqe 39 m2 openspace me 1 tualet, lartesi 3.8 m dhe me nje pjese verande te shrytezueshme. Ambineti eshte i pershtashem per klinike dentare per arsye te lartesise, farmaci, qender qestetike, lokal, kancelari apo per zyra te ndryshme pasi zona ne te cilen ndodhet ka akses dalje ne shume drejtime, Brryl, Porcelan, Unaze.Ambienti ka orientin Veri-Lindje dhe ambient te sistemuar me lulishte dhe ambient shplodhes. Per nje vizite ne prone ne kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 39m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Brryli
Rruga Rruga Arkitekt Sinani
Viti i ndërtimit 2020
Kate Gjithsej 5

Tipare

Verandë I sapo investuar Hapesire Parkimi I Pa mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Veri Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

60,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Kombinat, Shitet Ambjent Buze Rruge!! - 36m2
Kombinat - Rruga Fabrika e Qelqit

Ne Kombinat, ne Rrugen Fabrika e Qelqit, Shume afer meRrugen e Kavajes, Shitet Dyqan Perfekt Per Investim.!!! Dyqani me siperfaqe totale 36 m2, ndodhe...

70,000€
Ne Porcelan, Shitet Dyqan Perfekt Per Investim!! - 33m2
Porcelan - Rruga Kahreman Ylli

Ne Porcelan, Prane Tv Klan Shitet Dyqan Perfekt Per Investim. Dyqani me siperfaqe totale 33 m2, ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri te mireadminis...

70,000€
Ne Fresk, Shitet Dyqan Perfekt Per Investim!! - 42m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Ne Fresk Shitet Dyqan Perfekt Per Investim!! Dyqani me siperfaqe totale 42 m2, ndodhet ne fillim te rruges se teleferikut dhe ka fasade xhami nga rru...