Ne Fresk, Jepet me Qira Ambjent Komercial !!! - 175m2

E pa mobiluar

900€ / muaj

800€ / muaj

  • Rruga Thoma Filipeu
  • 76

Përshkrimi i pronës

REFFS19283 - Ne Fresk,ne rrugen e Teleferikut jepet me qira ambient comercial openspace me nje siperfaqe 175 m2 . Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati 7 katesh ndertim i vitit 2010. Ambienti eshte projektuar me arkitekt dhe jane parashikuar tubacionet për Shisha Bar, Woman Fitness, Steaming Room, etj. Per te gjitha keto tubacionet janë te gatshne.Ambjenti ka aspirimin, kondicionimin, ndriçimin LED dhe emergjenc për 20 min pa patur nevoje per gjenerator, vetratat termike, ka sistem automatik te fikjes ne rast zjarri, sistem alarmi si dhe sistem vezhgimi i monitoruar me kamera HD, rampen e hyrjes per “disabled” me hapje dere automatike .Ambienti ka ndarje me vete dhe ambient per magazine apo depo sipas nevojave, nje zyre te vogel per mbikqyrjen e kamerave, dy tualete me dritare . Orientimi eshte Lindje -Perendim , per shkak te pozicionit ka nje ndricim shume natyral gjate gjithe dites . Zona ne te cilen ndodhet e ben te pershtatshem per biznese te ndryshme .Per te realizuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 175m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 0
Zona Fresk - Linze - Dajt
Rruga Rruga Thoma Filipeu
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Verandë I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

900€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Ne Laprake, Buze Rruge Kryesore, Jepet Me Qira Ambient... - 110m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprak, Buze Rruge Kryesore, Jepet Me Qira Ambient Open-space Ideale Per Biznes. Prona ka siperfaqe totale 110 m2 dhe i organizuar ne nje ambient o...

880€ / muaj

900€ / muaj

Tek Rruga Hoxha Tahsim, Jepet Me Qira Ambient Komercial... - 70m2
9 Katshet - Pazari i Ri - Shkolla e Kuqe - ATSH - Ministria e Jashtme - Rruga Hoxha Tahsim

Tek Rruga Hoxha Tahsim, prane Sallon Frida jepet me qira ambient komercial buze rruges kryesore. Ambienti eshte Open Space ka siperfaqe 70 m2 dhe mome...

119,000€
Ne Fresk, Shitet Ambient Komencial Openspace !!! - 113m2
Fresk - Linze - Dajt - Rruga Dajti

Ne rrugen e Dajtit, prane Rezidences Lugano shitet ambient komercial me siperfare 113.30 m/2. Ambienti ndodhet na katin 0, eshte openspace me lartesi...