OKAZION !! Prane Delijorgjit, Shitet Apartament 3+1+2 Vetem Per 730 Euro/m2 !! - 147m2

E pa mobiluar
107,000€

  • Kavaja Street
  • 2487
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFFS192438 - Ne Rrugen e Kavajes, Prane Delijorgjit, Shitet Apartament 3+1+2 tualete ne katin e 7 teknik te nje pallati 12 katesh me ashensor. Pallati eshte ndertim i viteve te fundit, mundesi shume e mire investimi. Apartamenti ka organizim si me poshte; korridori, ambinet gatimi dhe ndenie sebashku me dalje ne ballkon, dhome gjumi me fasade xhami dhe ndricim shume natyral, vazhdojme me nje korridor qe ndan 2 dhoma gjumi dhe nje tualet. Apartamenti ka orientim Veri-Perendim. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Zona ne te cilen ndodhet ka akses levizje ne disa zona te Tiranes, disa linja urbane dhe te gjitha fasilitetet per jetese komode. Apartamenti mund te jete mundesi e mire investimi nisur nga cmimi ashtu edhe per banim. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin 0674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 147m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 7
Zona Rr. e Kavajes
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 12

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
130,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Gardes, Shitet Apartament 3+1 Perfekt Per Investi... - 113m2
Garda - Rruga Vaso Pasha

Prane Gardes se Republikes, shitet apartament 3+1 me siperfaqe neto 113 m2 ne katin 6 te nje pallati 6 katesh i mireadministruar pa ashensor, ndertim...

112,500€
Ne Rrugen E Kavajes, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim... - 110m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne Rrugen Kavajes, Prane Fabrikes se Birres dhe Spitalit Amerikan 3, Shitet Apartament 2+1+2 tualete ne katin e 9 te nje pallati te ri ,shume te mire...

123,000€
Tek Xhamlliku, Shitet Apartament 3+1 Ne Ndertim Te Ri !... - 134m2
Xhamlliku - Xhamlliku

Shitet Apartament ne zonen e Xhamllikut, tek ish Profarma 3+1+2 tualete +2 ballkone ne katin e 6-te banim ne nje ndertim te ri te vitit 2021. Apartame...