PRANE TEG JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL OPENSPACE ME CMIM 5 EURO/M2 !!! - 4335m2

E pa mobiluar
5€ / muaj

  • Rruga e Elbasanit
  • 84

Përshkrimi i pronës

REFFS192416 - Prane TEG jepet me qira ambient komercial me siperfaqe 4335 m2 me cmim 5 euro /m2 ne nje ndertese 3 dhe 5 kateshe ndertim i vitet 2019 nga te cilat 2 kate jane nentoke -1 dhe -2 me lartesi nga 3.5 deri ne 6 metra dhe siperfaqe 3300 m2. Ambienti eshte openspace ne cdo kat e cila mund te pershtatet ne ndarje sipas kerkeses se klientit, me tarrece te shfytezueshme, 3 ashensore qe shkojne deri ne katin -2 ,dy salla konferencash me kapacitet nga 160 deri 200 persona. Nga jashte ambienti eshte me gjelberim dhe i sistemuar me lulishte. Cilesia e ndertimit eshte me sistem kapot, me veshje dhe grafiato. vendndodhja e nderteses ne rruge kryesore eshte shume e pershatshme per shkolle, bar, restorant, hotel, zyra, azil, klinika te ndryshme apo spitale private. Prona disponon dokumatacion te plote hipotekor . Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin 0674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 4335m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Premium
Kati 5
Zona TEG
Rruga Rruga e Elbasanit
Viti i ndërtimit 2019
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I sapo investuar Hapesire Parkimi I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje Fasade Xhami Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

475,000€
Cmim i diskutueshem

534,000€

Ne Mullet, Shitet Toke Buze Rruges Kryesore !!! - 3560m2
TEG - Tirana–Elbasan Highway

Ne Mullet, shitet toke buze rruges kryesore, me siperfaqe 3560m2. Eshte ideale per investim si ndertim kapanoni, magazine, komplekse sportive, etj . N...