Tek RTSH, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Me Post Parkimi Te Mbyllur!!! - 103m2

E mobiluar
700€ / muaj

  • Rruga Themistokli Gërmenji
  • 236
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFFS192390 - Ne rrugen Themistokli Germenj, prane RTSH, jepet me qira apartament 2+1+2 bashke me 1 post parkimi te mbyllur, ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh. Apartamenti ndodhet ne zone te qete me akses levizje ne shume drejtime, si Bllok, Rruga e Elbasanit, Unaze, Qender. Ka prane shume biznese, institucioneve te ndryshme, fakultete, shkolla. Apartamenti ka organizim si me poshte: korridori, tualeti qendror, salloni me ambient gatimi sebashku me dalje ne ballkon, dhome gjumi femijesh, dhome gjumi matrimoniale me tualet me vete. Apartamenti ka orientim nga Lindja. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone ne kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 103m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik
Rruga Rruga Themistokli Gërmenji
Viti i ndërtimit 2016
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I mobiluar Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
650€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek 5 Maji Jeper Apartament 2+1 Me Qira Totalisht I Mob... - 100m2
Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj - Rruga 5 Maji

Tek 5 Maji Jepet Me Qira Apartament 2+1 i Mobiluar Totalisht Bashk Me Post Parkimi !!! Apartamenti Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashens...

E RE
650€ / muaj
Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1... - 117m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Kodra e Diellit

Tek Kopshti Botanik, jepet me qira super apartament 2+1+2, me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet na katin e 4 te nje pallati 6 katesh te miread...

600€ / muaj
Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht... - 75m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Studenti

Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin 1 te nje pallati te vitit 2003 dhe ka nje siperfaq...